راهنمای خرید

دسته بندی کلی سوتین زنانه با ذکر جزئیات و کاربرد+ عکس

انواع سوتین زنانه

خانم ها در هر رنج سنی، به دنبال زیبایی و خوش استایل بودن خود هستند. زمانی یک لباس بر تن شما خوش فرم و زیبا دیده می شود. که پارامتر های زیبایی در اندام شما رعایت شود. داشتن کمر باریک، سینه های گرد و خوش فرم و در نهایت اندام کشیده. تمامی این موارد در زیباتر نشان دادن لباسی که بر تن می کنید اثر گذار است. اکثر خانم ها تلاش می کنند که استایل بدنی خود را با ورزش به حالت دلخواه نزدیک کنند. اما گاهی رسیدن به بعضی ایده ال ها نشدنی یا زمان بر است. یکی از این نمونه ها سینه های خوش فرم می باشد.

تنوع فرم سینه در خانم ها بسیار زیاد است. بیش تر اوقات نمی توان با ورزش و سایر کار ها فرم سینه را تغییر چندانی داد. اما سوتین، لباس زیر محبوب و خوش فرم کننده سینه ها می باشد. استفاده از سوتین مناسب به خانم ها کمک می کند تا به ایده ال ذهنی خود نزدیک شوند. استفاده از سوتین اعتماد به نفس خانم ها را نیز افزایش می دهد. برای داشتن یه استایل بدنی خوب، تنها استفاده از سوتین کافی نیست. در این نوشته با ما همراه باشید تا با انواع سوتین و کاربرد های آن ها بیش تر آشنا شوید.

سوتین چیست؟

سوتین، نوعی لباس زیر دو بند برای زیباتر نشان دادن سینه ها می باشد. این لباس زیر از دو کاپ برای محافظت از سینه ها و دو بند برای نگه داشتن کاپ ها دارد. قزن، قفل سوتین برای بستن دو بند به هم می باشد. شاید در ظاهر یک لباس زیر ساده برای نگه داری سینه ها باشد. اما سوتین یک لباس زیر ضروری برای بانوان می باشد.

سوتین، تنها یک لباس زیر فانتزی نیست. خیلی از افراد این تصور را دارند که سوتین تنها برای زیبایی استفاده می شود. و خانم هایی که به دنبال حجم دادن سینه هایشان هستند و یا از فرم سینه خود راضی نیستند از این لباس زیر استفاده می کنند.

این یک باور غلط است. سوتین به دنبال حفظ بهداشت و سلامت افراد است. استفاده از شورت و سوتین از نظر بهداشتی توصیه می شود. چون افراد در محیط های مختلف قرار می گیرند و بدن نیز اگر به طور مستقیم با لباس های مختلف در تماس باشد. بر سلامت پوست اثر گذار می باشد. استفاده از سوتین محافظی است برای جلوگیری از تماس مستقیم سینه با لباس.

سوتین چیست

سوتین لباس زیر محافظ سینه ها

انجام تحرکات روزانه، باعث جابجایی مداوم سینه ها می شود. زمانی که سینه هیچ گونه، محافظت و حمایتی نداشته باشد. در هر بار راه رفتن و فشاری که وارد می شود سینه ها ضربه می بیند و به مرور با تکرار این روند سینه های شما افتادگی پیدا می کنند. سوتین هم برای زیبایی طراحی شده است هم حفظ سلامت سینه های شما.

اکثر خانم ها، ترجیح می دهند سینه های بزرگی داشته باشند. تا هم اعتماد به نفس شان تقویت شود و هم در زیر لباس های مختلف با فرم سینه زیبا احساس بهتری نسبت به اندام خود پیدا کنند.

اما سینه های بزرگ، دردسر های بزرگی را هم به همراه دارند. حجم سینه که زیاد باشد فشار وارده بر عضلات سر شانه و گردن بیش تر می شود. و با هربار حرکت، ضربه ی سنگینی به بدن وارد می شود. اگر با وجود سینه های سنگین از سوتین استفاده نکنید. مشکلات جبران ناپذیری برای شما به وجود می آید. پس تا جایی که برای شما ممکن است از سوتین برای کم کردن وزن سینه های خود استفاده کنید.

چرا باید انواع سوتین را بشناسیم؟

پوشیدن یک لباس، بدون اطلاع از مد و دانش ست کردن، استایل زیبایی برای شما نمی سازد. برای داشتن یک استایل فوق العاده، لازم است تا تمام موارد را در پوشش تان رعایت کنید تا در نهایت استایل شما ساخته شود. استفاده از یک سوتین ساده با دو کاپ و بند تنها کاربردی که دارد سینه های شما را پوشش می دهد.

اگر با این دیدگاه که دارید از سوتین استفاده می کنید؛ در محیط ورزشی، از سوتین راحتی استفاده کنید. تفاوت چندانی با فردی که از سوتین استفاده نکرده است ندارید. و یا اگر از سوتین بندی در زیر لباس دکلته تان استفاده کنید. تنها نمای لباس خود را خراب کرده اید.

اما اطلاع داشتن از انواع مدل های سوتین به شما کمک می کند تا در هر موقعیت و شرایطی که قرار گرفتین سوتین مناسب با آن فضا را استفاده کنید. و احساس بهتری نسبت به خود و استایلتان داشته باشید. و این گونه باعث جلوگیری از آسیب های احتمالی هم می شود.

انواع سوتین زنانه

سوتین، از لباس زیر های محبوب می باشد. که استفاده از آن نامحدود می باشد. و در هر شرایطی قابل استفاده می باشد. اما برای این که یک سوتین مفید باشد و در هر شرایطی برای نگه داری سینه ها مناسب باشد. انواع مختلفی از آن طراحی و تولید شده است که شامل:

 • سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی، از پراستفاده ترین سوتین هاست. که در کشوی همه خانم ها یک نمونه از این مدل وجود دارد. سوتین اسفنجی، دارای پد با ضخامت های مختلف می باشد. و به خاطر طراحی پد دارای طرح های فانتزی جذابی می باشد. این مدل سوتین، به سینه ها در هر اندازه ای یک الی دو سایز اضافه می کند که باعث زیباتر دیده شدن سینه ها می شود.

سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی، از پراستفاده ترین سوتین ها

 • سوتین ورزشی

شورت و سوتین، از آن دسته لباس ها می باشند که از بدن جدایی ناپذیر می باشند. استفاده از سوتین در محیط های ورزشی هم لازم و ضروری می باشد. سوتین ورزشی را فراموش نکنید. در لیست خرید های خود سوتین ورزشی را قرار دهید. شاید همیشه نیاز به استفاده از سوتین ورزشی نباشد اما برای ورزش کردن در محیط ورزشی یا حتی محیط خانه واجب است.

ورزش کردن، تحرک بدنی زیادی دارد. و تعریق بدن را افزایش می دهد. استفاده از سوتین معمولی مناسب ورزش کردن نیست. برای ورزش کردن از سوتینی استفاده کنید که جذب بالایی داشته باشد و قفل سوتین مانع حرکات شما نشود.

 • سوتین شیردهی

اگر نوزاد شیرخوار دارید. سوتین شیردهی را تهیه کنید. بچه در فواصل زمانی کوتاه نیاز به خوردن شیر دارد. در این وضعیت یا باید مدام سوتین از تن خارج شود یا به کل استفاده نشود. استفاده از سوتین در زمان شیردهی لازم است تا فرم سینه ها افتاده نشود. خانم هایی که بعد از زایمان نیز به اندام خود اهمیت می دهند باید سینه های خود را خوش فرم نگه دارند. برای حفظ زیبایی سینه ها از سوتین شیردهی استفاده کنید. این سوتین ها دکمه دار هستند که بخش مشخصی از سینه را می توان باز کرد تا کلافگی برای مادر به وجود نیاید.

سوتین شیردهی

سوتین شیردهی برای حفظ زیبایی سینه ها

 • ژله ای یا چسبی

تمام سوتین های بدون بند. در دسته سوتین های مجلسی قرار می گیرند. هدف این مدل سوتین ها بالا نگه داشتن سینه ها بدون بند می باشد. سوتین ژله ای یا چسبی هم درست مثل سوتین های دیگر عمل می کند.

سوتین چسبی

سوتین چسبی برای بالا نگه داشتن سینه

 • سوتین حاملگی

در زمان حاملگی، اکثرا خانم ها کلافه و بی قرار هستند. قطعا با بزرگ شدن حجم شکم به سینه ها فشار بیش تری هم وارد می شود. حتی در این دوران حجم سینه ها نیز جابجا می شود. اما استفاده نکردن طولانی مدت از سوتین در زمان بارداری باز هم فرم سینه ی خانم ها را به مرور افتاده و بد فرم می کند. سوتین حاملگی، در عین حال که سینه ها را نگه می دارد جنس راحت و انعطاف پذیری دارد. با استفاده از سوتین حاملگی احساس بهتری خواهید داشت.

 • سوتین حجم دهنده

سینه کوچک، شاید عوارض کم تری را به دنبال داشته باشد. اما در زیر لباس های مجلسی جلوه خوبی ندارد. شاید نتوان سینه ها را دائمی حجم داد. اما استفاده از سوتین مناسب، به حجم دهی سینه ها کمک زیادی می کند. اگر سینه های کوچکی دارید و تصمیم دارید لباس مجلسی استفاده کنید. سوتین حجم دهنده را امتحان کنید تا اعتماد به نفس بیش تری در مراسم داشته باشید.

سوتین حجم دهنده

سوتین حجم دهنده مناسب سینه های کوچک

 • سوتین دکلته

یکی از دغدغه های خانم ها برای شرکت در مراسمات، لباس می باشد. لباس برای این که در بدن خوش فرم و زیبا دیده شود. به سوتین نیاز دارد. طراحی سوتین شامل دو بند می باشد که روی شانه ها قرار می گیرد. اگر لباس شما دکلته باشد لازم است که سوتین شماهم دکلته باشد تا بندی از سوتین دیده نشود. سوتین دکلته لباس زیر مناسب لباس مجلسی می باشد. که کاملا سفت و محکم سینه ها را بدون بند بالا نگه می دارد.

سوتین دکلته

سوتین دکلته، از انواع سوتین مناسب مجالس

 • سوتین فنردار

سینه های بزرگ، برای زیر لباس مناسب تر و خوش فرم تر است. اما تنها زیبایی ملاک نیست. زمانی که سینه ها حجم بیش تر داشته باشند. عوارض بیش تری هم دارند. سینه های بیش از حد بزرگ مشکلات عضلانی و گردنی را به دنبال دارند. اگر نگران این وضعیت هستید. از سوتین های فنردار استفاده کنید. فنر داخل سوتین اذیت کننده می باشد. اما برای فرم دادن سینه های بزرگ مناسب است.

 • سوتین پشت باز

تنوع سوتین مجلسی بسیار زیاد است. نمونه ی دیگری از سوتین های کاربردی در مراسمات سوتین پشت باز می باشد. اگر لباسی که خریداری کرده اید کاملا پشت باز می باشد. پس از سوتین هم اسفاده کنید که پشت باز می باشد. دیده شدن بند سوتین در لباس مجلسی، جلوه لباس را می گیرد. سوتین پشت باز در واقع باز نیست. بخشی که قفل سوتین قرار می گیرد پایین تر است تا دیده نشود.

 • سوتین جلو باز

استفاده از سوتین لازم و ضروری است. حتی اعتماد به نفس زیادی را هم به فرد منتقل می کند. اما استفاده از سوتین تنها تا زمانی که دست و پا گیر نشود خوب است. اکثر خانم ها این وضعیت را تجربه کرده اند که در شرایطی کاملا حساس بند سوتین شان باز شده است. در این شرایط بستن مجدد سوتین کار دشواری می باشد.

حتی خیلی از خانم ها نیاز دارند تا کسی بندشان را از پشت ببندد. این وضعیت کلافه کننده است و جلوه خوبی ندارد. سوتین جلو باز شرایط بهتری را برای خانم ها فراهم کرده است. اگر از آن دسته افراد هستید که با باز شدن قفل سوتین در طول روز مشکل دارید. از سوتین جلوباز استفاده کنید. قفل این سوتین ها جلوی آن طراحی شده است تا به سادگی باز و بسته شود.

سوتین جلو باز

سوتین جلو باز، برای راحتی در باز و بسته کردن

 • سوتین بالکنی

سوتین بالکنی، برای زمان هایی است که می خواهید بخش بالا تنه خود را بیش تر نمایش دهید و بند های سوتین مانعی برای پوشش شما می باشد. در سوتین بالکنی فاصله بند ها از هم زیاد است. و کاپ سوتین هم به صورت نیمه طراحی شده است.

سوتین بالکنی برای سینه های کوچک که نیاز به حمایت زیادی ندارند مناسب تر است. چون این مدل سوتین محافظی برای سینه های شما به حساب نمی آید.

سوتین بالکنی

سوتین بالکنی برای نمایش بیش تر بالا تنه

 • سوتین باندو

سوتین باندو، برای هر مدل سینه ای کاربردی نمی باشد. این سوتین تنها یک نوار پارچه ای است که سینه ها را می پوشاند. این مدل هیچ گونه کاپ، قزن و بندی ندارد. تنها نواری باریکی است که در زیر لباس ها قرار می گیرد.

 • سوتین بدون پد

 سوتین بدون پد، همان سوتین نازک معمولی می باشد که بدون هرگونه پد می باشد. انواع سوتین مدل های فنردار و بدون فنر آن را می توان در بازار لباس زیر یافت.

سوتین بدون پد

سوتین بدون پد، از انواع سوتین های کاربردی

 • سوتین برلت

سوتین برلت، تفاوت چندانی با سوتین باندو ندارد. این مدل سوتین ها بیش تر پوشش اروپایی دارد. و برای سینه های کوچک و بدن های ظریف طراحی شده است. این مدل سوتین هم کاملا بدون بند، قفل، کاپ و اسفنج می باشد. تنها تفاوتی که بین این دو مدل وجود دارد. طراحی پارچه آن می باشد. پارچه به کار رفته در این سوتین ها توری می باشد. از سوتین برلت انتظار حمایت کردن از سینه ها را نداشته باشید.

سوتین برلت

سوتین برلت بدون بند و قفل

 • سوتین توکار

سوتین توکار، مثل سوتین های دیگر نمی باشد. این سوتین ها همان کاپ هایی هستند که در داخل بعضی از لباس ها و تاپ های مجلسی طراحی شده است. این نوع سوتین ها بدون بند و قفل هستند. تنها شامل کاپ های گرد اسفنجی در داخل لباس ها می باشد. این سوتین ها مناسب فرم دهی به سینه های کوچک می باشد. و در داخل لباس های مجلسی فرم دهی بیش تری دارند. اما برای استایل های کژوال و راحتی تنها نقش یک کاپ ساده را ایفا می کنند.

 • سوتین تیشرتی

یکی از انواع سوتین، سوتین تیشرتی می باشد. که برای لباس های نازک و بدن نما تولید شده است. این مدل سوتین درز و دوخت برآمده ای ندارد و در زیر تیشرت ها نمای بهتری ایجاد می کند.

استفاده از این مدل سوتین در زیر تیشرت ها برای جلوگیری از نمایش نوک سینه ها به وسیله پد های بسیار نازک می باشد. این مدل سوتین، برای دختر خانم ها کاربرد روزانه دارد.

سوتین تیشرتی

سوتین تیشرتی، برای لباس های نازک و بدن نما

 • سوتین قفسی

سوتین قفسی، یک سوتین تنگ و فشرده نیست. این مدل در دسته سوتین های راحتی هم قرار می گیرد. ویژگی که سوتین های قفسی دارند بند های زیاد در اطراف سوتین می باشد. و با وجود بند سینه ها را به خوبی نگه داری می کنند. این سوتین ها بیش تر با طراحی جذابی که دارند مطرح شده اند و برای انواع فرم های سینه قابلیت استفاده دارد.

 • سوتین با پوشش کامل

سوتین با پوشش کامل، از آن دسته سوتین ها می باشد که اکثر خانم هایی که سینه های بزرگی دارند. به دنبال این مدل سوتین می باشند. سوتین با پوشش کامل همه بخش های سینه را پوشش میدهد و هیچ قسمتی از سینه بیرون سوتین نمی ماند تا جلوه بدی ایجاد کند. طراحی این مدل سوتین به گونه ای است که برای اصلاح فرم سینه ها هم می توانید از این مدل استفاده کنید.

 • سوتین هالتر

اگر تصمیم دارید از تاپ و لباس های هالتر استفاده کنید. هرگز در زیر لباس از سوتین های معمولی استفاده نکنید. چون جلوه ی لباس رویی شما نیز گرفته می شود. تاپ های هالتر لباس هایی هستند که با یک بند دور گردن بسته می شود. سوتین هالتر هم درست به همین شکل طراحی شده است.

سوتین کاملا پشت گردن بسته می شود. و بندی از یقه بیرون نمی زند. سوتین هالتر محدودیتی در پوشش ندارد. اما مثل نمونه های قبلی سوتین هالتر هم چون حفاظت و حمایت خوبی ندارد برای سینه های کوچک مناسب تر است.

سوتین هالتر

سوتین هالتر با یک بند دور گردن

 • سوتین پوش آپ

سوتین پوش آپ، از سوتین هایی است که امروزه استقبال زیادی از آن می شود. این سوتین، تنها با هدف لیفت سینه ها طراحی شده است و فنردار می باشد. و برای هر مدل سینه ای کاربردی است و می توانید برای بالا کشیدن سینه های افتاده و احساس اعتماد به نفس بیش تر، از این مدل ها بیش تر استفاده کنید.

سوتین پوش آپ

سوتین پوش آپ مناسب لیفت سینه

 • سوتین بند نامرئی

سوتین بند نامرئی، قبل از تولید سوتین های چسبی و ژله ای برای زیر لباس های مجلسی، طرفداران زیادی داشت. این نوع سوتین بند های بی رنگی دارد که در زیر لباس های دکلته نمایش داده نشود. اما با پررنگ شدن سوتین های ژله ای از این مدل کم تر استفاده می شود.

 • سوتین پلانج

لباس هایی که بخش سینه شان باز است یا به اصطلاح هفت است. زیبایی فوق العاده ای دارد و اکثر خانم ها به این مدل لباس علاقه مند هستند. اما استفاده از این لباس با محدودیت هایی روبرو است اگر از لباس یقه هفت استفاده کنید باید سوتینی استفاده کنید که نمای لباس را خراب نکند. سوتین پلانج، سوتین مورد استفاده با لباس های یقه باز می باشد. این سوتین های دارای پد هایی هستند و فاصله بین این سوتین ها باز می باشد. با استفاده از پد هایی در بخش زیری کاپ، سینه های افتاده را لیفت کرده و به سمت بالا می کشد.

سوتین پلانچ

سوتین پلانچ، از انواع سوتین برای لباس های یقه هفت

 • سوتین مینیمایزر

اکثر سوتین ها، برای بزرگ کردن و فرم دهی بیش تر به سینه ها استفاده می شوند. اما سوتین های مینیمایزر کاربرد کاملا متفاوتی برای سینه ها دارند. افرادی که به نسبت جثه شان سینه های بزرگی دارند. می توانند برای کوچک کردن و خوش فرم تر نشان دادن سینه ها از سوتین مینیمایزر استفاده کنند.

 • سوتین پشت نما

سوتین پشت نما، برای زیباتر کردن نمای پشت طراحی شده اند. برعکس سوتین های پشت باز که در تلاش برای پوشاندن بند های پشت سوتین است. سوتین پشت نما، به گونه ای فانتزی است که بند های پشت نمای بهتری به لباس شما می دهد.

 • سوتین دمی

سوتین دمی و پلانج، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. هر دو مدل سوتین هم برای سینه های فاصله دار و لباس های باز استفاده می شوند. و فرم بهتری برای سینه های کوچک ایجاد می کنند.

 • سوتین پروانه ای

این سوتین هم، به نوعی سوتین کاربردی در مجالس می باشد. سوتین پروانه ای سینه ها را با بند های محکمی از جلو نگه می دارد و نیازی به بند های سرشانه ندارد. اکثر دختر خانم های جوان از این سوتین، برای مهمانی ها استفاده می کنند.

سوتین پروانه ای

سوتین پروانه ای، با محافظ بندی

 • سوتین کپسول دار

سوتین کپسولی، نوعی از سوتین های ورزشی به حساب می آید. ورزش کردن همانطور که برای بدن ضروری است. اگر با پوشش مناسبی همراه نباشد باعث آسیب رسانی بیش تر به بدن افراد نیز می شود. سوتین کپسولی حمایت بسیار بالایی دارد و مانع از ضربه شدید به سینه ها می شود.

همچنین آنها را سفت و محکم بالا نگه می دارد. سوتین کپسولی تنفس پذیری بسیار خوبی دارد و برای خانم هایی که بدن حساس و لطیفی دارند کاربردی می باشد.

 • سوتین بدون کاپ

سوتین بدون کاپ، از آن دسته سوتین ها می باشد که طرفدار زیادی در بین خانم ها ندارد. اکثر افراد این اعتقاد را دارند که سوتین بدون کاپ پوشش مناسبی برای سینه ها ندارند. این سوتین ها فرم سینه را به خوبی حفظ میکنند اما حمایت آن به اندازه سوتین های دیگر نمی رسد.

سوتین بدون کاپ، هیچ گونه پدی برروی سینه و نوک سینه ندارد. و این موارد باعث می شود تا این مدل کم تر مورد استقبال قرار بگیرد.

 • سوتین هارنس

یکی از انواع سوتین های محبوب در بین خانم های جوان، سوتین هارنس دار می باشد. این مدل سوتین نسبت به مدل های دیگر جدید تر است و جذابیت بیش تری به سینه ها می دهد.

سوتین هارنس، از نظر فرم کاپ و بند مثل سوتین های دیگر است اما این مدل دارای بند های تزئینی در قسمت جلوی سینه می باشد. که با قرار گرفتن بر روی سینه باعث مهار سینه ها می شود.

سوتین هارنس

سوتین هارنس، از انواع سوتین با نمای بندی

 • سوتین طبی

بعضی از خانم ها، به انتخاب سوتین مناسب برای بهتر دیده شدن سینه هایشان اکتفا نمی کنند. و تصمیم به عمل سینه های خود می گیرند. عمل زیبایی سینه، فرم قشنگی به سینه ها می دهد اما برای ماندگاری فرم زیبای سینه، نگه داری بعد از عمل لازم است.

سوتین طبی به همین منظور طراحی شده است. سوتین طبی تمام بخش های سینه را پوشش می دهد و قزن های آن دوبرابر سوتین های معمولی می باشد. تنها سوتینی که بعد از عمل برای خانم ها کاربردی است سوتین طبی می باشد.

سوتین طبی کاملا راحت و بدون هرگونه دوخت های آزار دهنده می باشد.

 • سوتین چند منظوره

سوتین چند منظوره، برای محیط های مختلف طراحی شده است. این مدل سوتین به گونه ای طراحی شده است که بخش هایی از آن در صورت نیاز به سادگی جدا می شود و مجدد به سوتین وصل می شود. این مدل سوتین انتخاب اکثر خانم هایی است که سینه پری دارند و نمی خواهند پد باعث پر تر شدن فرم سینه هایشان بشود.

 • سوتین دخترانه

سوتین دخترانه، اصطلاحا به سوتین هایی گفته می شود. که دختر خانم های تینیجر و نوجوان استفاده می کنند. این نوع سوتین پد های نرمی دارند و دارای اسفنج و فنر برای فرم دهی و بالا کشیدن سینه ها نمی باشند. چون اکثر افرادی که از این مدل سوتین استفاده می کنند در سن بلوغ بوده و حجم سینه زیادی ندارند.

سوتین دخترانه

سوتین دخترانه برای سینه های کم حجم

خرید انواع سوتین زنانه از سایت زیرپوش

سوتین، در زیر لباس های دیگر قرار می گیرد و کم تر جلوی دید قرار می گیرد. اما خانم هایی که در انتخاب لباس های خود خوش سلیقه و به گونه ای حساس هستند. در انتخاب تمامی لباس های خود حتی لباس زیرشان حساس می باشند.

اما حساسیتی که برای خرید لباس زیر وجود دارد تنها ویژگی های ظاهری نمی باشد. تنوع لباس زیر بسیار زیاد می باشد. برای هر موقعیت و شرایطی لباس زیر مخصوصی وجود دارد.

شما می توانید یک لباس زیر بخرید و در هر موقعیت و شرایطی از همان سوتین استفاده کنید. اما اگر سلامتی و استایلتان برای شما مهم باشد هیچ گاه لباس زیر خودتان را محدود به یک سوتین نمی کنید.

اگر از آن دسته افراد هستید که برای بدنتان ارزش قائل هستید. و در محیط های مختلف سوتین های مختلف خریداری می کنید. خرید اینترنتی انتخاب مناسبی برای شما می باشد. گاهی پیدا کردن مدل دلخواه و با ویژگی هایی که مد نظر شماست کار آسانی نمی باشد. زمان زیادی را باید صرف خرید سوتین تان بکنید. اما در خرید آنلاین کافی است اسم سوتین مدنظرتان را سرچ کنید تا انواع مدل ها در صفحه برای شما نمایش داده شود. سایت زیرپوش، از بهترین و متنوع ترین سایت ها در زمینه فروش لباس زیر های با کیفیت می باشد. با خرید سوتین از سایت زیرپوش ، علاوه بر صرفه جویی در زمان، میتوانید مدل های متنوع سوتین را مشاهده کرده و به راحتی بهترین سوتین ها با کیفیت فوق العاده را در سبد خرید خود قرار دهید.

 

سوالات متداولبهترین سوتین برای سینه های بزرگ کدام سوتین است؟

سوتین فنردار علاوه بر اینکه یاعث خوش فرم تر دیده شدن سینه ها می شود از مشکلات ناشی از وزن زیاد سینه ها نیز می کاهد. سوتین مینیمایزر نیز برای کوچکتر و خوش فرم تر نشان دادن سینه ها کاربرد مناسبی دارد.

بهترین سوتین مناسب ورزش کدام نوع سوتین است؟

سوتین های ورزشی و کپسول دار بهترین نوع سوتین ها برای تمرینات ورزشی هستند. این سوتین ها از افتادگی و عوارض تحرک زیاد در هنگام ورزش جلوگیری می کنند.

سوتین پلانچ چیست؟

وسط این نوع سوتین پارچه نداشته و مناسب استفاده در هنگام پوشیدن لباس های یقه باز است. محبوبیت بسیار بالایی نیز در بین اکثر خانم ها دارد.

سوتین برلت چیست؟

نوعی از سوتین توری بدون بند، کاپ و اسفنج می باشد که بیشتر برای سینه های کوچک طراحی شده اند. این نوع سوتین حمایتی از سینه ها انجام نمی دهد.

سوتین مناسب سینه های افتاده چیست؟

سوتین پوش آپ انتخاب اول خانم هایی است که سینه های افتاده دارند.

سوتین چسبی چیست؟

نوعی از سوتین های مجلسی است که هدف آن بالا نگه داشتن سینه ها بدون استفاده از بند است.

کاربرد سوتین هارنس دار چیست؟

سوتین هارنس تفاوت خاصی با سوتین های معمولی ندارد. تنها تفاوت آن بند تزئینی است که بر روی سینه قرار گرفته و جلوه زیباتری به سینه ها می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *