نمایش دادن همه 11 نتیجه

530.000 ریال
جوراب نیم ساق تدی بچه گانه با جنس لطیف و کیفیت بسیار خوب از جوراب های مناسب فصل پاییز است.
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه روباه بچه گانه، یک جوراب فانتزی برای کودکان 1 تا 2 سال است. طراحی
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه طرح یلدا بچه گانه از جوراب های بسیار زیبا برای شب های پاییزی به
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه پاندا بچه گانه، محصولی فوق العاده برای کودک دلبندتان است و دارای طراحی منحصر
640.000 ریال
جوراب بالا زانو روباه گوش دار بچه گانه، یک جوراب فانتزی و بچه گانه جذاب و شیک است که از
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه کوالا بچه گانه از بهترین جوراب های بچگانه از جنس نخ درجه یک هندی
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه سنجاب بچه گانه، یک جوراب فوق العاده برای کودک دلبندتان است و طرح فوق
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه کفشدوزک بچه گانه، یک جوراب جذاب و فانتزی با طراحی کفشدوزک است که از

بچه گانه

همانطور که لباس و پوشش برای بزرگسالان اهمیت دارد و زمان زیادی را صرف خرید خود می کنند. خرید و انتخاب لباس بچه گانه نیز مسئله مهمی می باشد. کودکان پوست حساسی دارند و نوع لباس، جنس پارچه و مدلی که به تن می کنند باید مناسب باشد.

بچه گانه

انتخاب لباس مناسب بچه گانه

نوع لباس بچه گانه

به دلیل حساس بودن بدن کودک، نوع لباس انتخابی برای کودک باید کیفیت خوبی داشته باشد که حساسیت پوستی ایجاد نکند. ترجیحا جنس نخی انتخاب مناسبی می باشد. همچنین لباس کودک باید مناسب فصل باشد؛ لباس های نخی و خنک بهتر است در فصل های گرم استفاده شوند و لباس های زمستانی نیز مناسب با فصل خود پوشیده شوند.

یکی دیگر از مواردی که باید در پوشش کودکتان رعایت کنید. مدل لباسی است که خریداری می شود. در پوشش کودکان باید به این نکات توجه کنید که اگر می خواهید کودکتان از همان ابتدا خوش استایل باشد لباس هایی که با هم هماهنگی دارند را خریداری کنید. هم از رنگ های شاد و طرح های فانتزی که مطابق سلیقه کودک است هم رنگ های تیره تر استفاده شود. در آخر این که برای هر مکان و شرایطی لباس مناسب خریداری کنید تا از همان ابتدا کودک شما با نوع پوشش خود در هر مکانی آشناییت داشته باشد. برای اینکه استایل کودکان زیبا و به روز باشد لازم است تا تمام لباس ها با هم هماهنگ باشند.

لباس کاربردی بچه گانه

یکی از مهم ترین مسائل برای حفظ سلامت کودکان، انتخاب لباس مناسب می باشد. لباسی که برای کودک انتخاب می کنید باید کیفیت مطلوبی داشته باشد، متناسب فصل باشد و حتی رنگ مناسب روحیات کودک داشته باشد.

یکی از کاربردی ترین لباس ها، جوراب می باشد. جوراب علاوه بر جلوه ای که به پوشش کودک می دهد چون تایم زیادی داخل کفش است لازم است کیفیت خوبی داشته باشد و آسیبی برای پای کودک ایجاد نکند، به الیاف به کار رفته در آن و جنس پارچه باید توجه کرد. پا بخش مهمی در بدن می باشد و انتقال سرما به بدن از طریق پا می باشد، جورابی که انتخاب می کنید در سلامت کودکتان تاثیر گذار می باشد اگر نگران سلامت کودک خود هستید در انتخاب جوراب و پوشش پای کودک خود توجه بیش تری کنید.

لباس کاربردی بچه گانه

شورت و جوراب، از لباس های کاربردی بچه گانه

خرید لباس بچه گانه

اکثر خانم ها، ممکن است فرصت کافی برای خرید پیدا نکنند و نکات گفته شده را در خرید لباس بچه گانه رعایت نکنند. در این شرایط خرید آنلاین شما را راهنمایی می کند تا با تنوع بیش تر خرید درست و مناسبی هم داشته باشید. سایت های مختلفی برای انواع لباس های بچه گانه وجود دارد و سایت زیرپوش نیز با بهترین کیفیت انواع جوراب های بچه گانه را در دسته بندی خود قرار داده است.