نمایش دادن همه 7 نتیجه

530.000 ریال
جوراب نیم ساق تدی بچه گانه با جنس لطیف و کیفیت بسیار خوب از جوراب های مناسب فصل پاییز است.
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه روباه بچه گانه، یک جوراب فانتزی برای کودکان 1 تا 2 سال است. طراحی
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه طرح یلدا بچه گانه از جوراب های بسیار زیبا برای شب های پاییزی به
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه کوالا بچه گانه از بهترین جوراب های بچگانه از جنس نخ درجه یک هندی
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه سنجاب بچه گانه، یک جوراب فوق العاده برای کودک دلبندتان است و طرح فوق
640.000 ریال
جوراب نیم ساق لنگه به لنگه کفشدوزک بچه گانه، یک جوراب جذاب و فانتزی با طراحی کفشدوزک است که از

خرید جوراب نیم ساق بچه گانه

جوراب نیم ساق بچه گانه، از جوراب های اصلی و کاربردی برای کودکان می باشد. کودکان در سنین پایین تر نیاز به رسیدگی و نگهداری بیش تری دارند. جوراب یک پوشش کمکی و کاربردی برای حفاظت از کودکان می باشد.

جوراب های بچه گانه در اندازه های مختلفی وجود دارد. اما از پرکاربرد ترین آن ها  نیم ساق بچه گانه می باشد. جوراب نیم ساق، چون اندازه ی بلند تری دارد. به نسبت جوراب های دیگر پوشش بهتری برای پاهای کودکان می باشد.

این نوع جوراب، تنها مختص یک فصل نیست. در هر فصلی می توان از این جوراب پرکاربرد استفاده کرد. جوراب نیم ساق، یک پوشش مناسب تمام فصل ها می باشد.

جوراب نیم ساق بچه گانه

جوراب نیم ساق بچه گانه در اندازه های مختلف

کاربرد جوراب نیم ساق

جوراب، در هر اندازه و مدلی یک لباس کاربردی می باشد. و در هر شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد.

جوراب نیم ساق، را می توان با پیراهن های کوتاه بچه گانه ست کرد. این جوراب ها پاهای کودکان شما را به خوبی پوشش می دهد و جلوه زیباتری هم به پیراهن شما می دهد.

کاربرد دیگری که جوراب نیم ساق، را از جوراب های دیگر متمایز می کند. ایجاد استایل های شیک و خاص می باشد. خیلی از خانم ها که به استایل فرزندشان اهمیت می دهند. از جوراب های نیم ساق اسپرت، ساده و فانتزی در پوشش کوکانشان بیش تر استفاده می کنند.

جوراب نیم ساق، نه تنها استایل زیبایی می سازد. بلکه محافظی در مقابل آسیب های احتمالی می باشد. چون کودکان تحرک و فعالیت بیش تری دارند استفاده از جوراب نیم ساق برای حفظ سلامتی کودکان نیز واجب است.

در فصل های سرد زمستانی، اگر نگران کودک خود هستید. از جوراب نیم ساق بیش تر استفاده کنید. پوشاندن پاها با جوراب نیم ساق هم استایل زمستانی زیبایی برای فرزند شما می سازد. هم دیگر نگران نفوذ سرما نمی شوید.

کاربرد جوراب نیم ساق

کاربرد جوراب نیم ساق، با پیراهن های بچه گانه

رنگ های محبوب جوراب نیم ساق بچه گانه

جوراب نیم ساق بچه گانه، رنگ ها و طرح های مختلفی دارد. اما رنگ های شاد و فانتزی از رنگ های محبوب نیم ساق در بین کودکان می باشد. چون رنگ های شاد با روحیه کودکان سازگارتر است. در انتخاب جوراب ها سعی کنید رنگ هایی که کودکتان بیش تر علاقه دارد را به کار ببرید. اما در بعضی استایل ها امروزی استفاده از جوراب تیره رنگ انتخاب بهتری می باشد.

رنگ های محبوب

رنگ های محبوب جوراب نیم ساق بچه گانه-3

انواع جوراب نیم ساق بچه گانه در زیرپوش

انتخاب جوراب نیم ساق مناسب کودکان کار دشواری می باشد. گاهی طرح های موجود دلخواه نیستند و شاید کودکتان نیز علاقه چندانی به جوراب انتخابی نشان ندهد.

بهترین راه خرید جوراب برای کودکان، استفاده از سایت های فروش آنلاین می باشد. با خرید اینترنتی بدون صرف زمان. عکس محصول را از طریق سایت مشاهده می کنید و زمانی که اطمینان پیدا کردید خریدتان را انجام می دهید.

زیرپوش امکان خرید و لیست قیمت انواع جوراب نیم ساق بچه گانه در طرح های مختلف را برای شما فراهم کرده است. با مشاهده محصولات و مقایسه آنها، می توانید جوراب مدنظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.