530.000 ریال
جوراب مچی رنگی مردانه از جوراب های کاربردی، با کیفیت و راحت است. جوراب مچی رنگی مردانه در رنگ های
530.000 ریال
جوراب مچی کش دورنگ مردانه، از جنس نخ پنبه ضد حساسیت است که با قابلیت عبور هوا، از ایجاد بوی
530.000 ریال
جوراب مچی ایام هفته نه تنها در بین بانوان بلکه در بین آقایان نیز دارای محبوبیت بسیاری می باشد. افرادی

خرید انواع جوراب مچی مردانه

جوراب مچی، در اصطلاح به جورابی گفته می شود که کش آن تا مچ پا می آید و ساق آن کوتاه است. جوراب مچی مردانه، نه ساق بسیار کوتاهی دارد که اصلا دیده نشود و نه ساق بلندی دارد که قسمت زیادی از جوراب مشخص باشد و جلوه بدی ایجاد کند. این جوراب ها در فصل تابستان و بهار طرفداران بیش تری نیز پیدا می کنند. چون با اکثر کفش های تابستانی جوراب مچی استفاده می شود و دغدغه بیرون زدن جوراب از داخل کفش دیگر وجود ندارد. جنس اکثر جوراب های مچی نخی و خنک است و با استفاده از جوراب مناسب در فصل تابستان از تعریق بیش از حد پا، ایجاد بوی بد و مشکلات پوستی هم می توانید جلوگیری کنید.

انواع جوراب مچی مردانه

انواع جوراب مچی مردانه برای جلوگیری از بوی بد پا

کاربرد جوراب مچی

جوراب مچی مردانه، مناسب آقایانی می باشد که استایل کژوال و اسپرت دارند. خیلی از افراد با کفش های اسپرت یا کوتاه جوراب ساق دار می پوشند که این مدل پوشش جلوه خوبی ندارد. بیش ترین کاربرد جوراب های ساق دار در استایل های رسمی می باشد. بعضی از افراد نیز برای این که از جوراب ساق دار در داخل کفش های تابستانی خود استفاده نکنند کفش را بدون جوراب می پوشند. این کار در بلند مدت مشکلات زیادی را برای پوست پا ایجاد می کند و امکان تاول و تعریق پا نیز وجود دارد. در شرایطی که جوراب های ساق دار مناسب استایل شما نمی باشد جوراب مچی جایگزین مناسب تری می باشد.

کاربرد جوراب مچی

کاربرد جوراب مچی در استایل کژوال

انواع جوراب مچی مردانه در زیرپوش

یکی از دلایلی که افراد در بین سبد خرید خود کم تر به جوراب اهمیت میدهند، در معرض دید نبودن جوراب و تنوع پایین جوراب برای آقایان می باشد. جوراب مچی یک جوراب اسپرت است و به همان اندازه که برای خانم ها کاربردی و پر استفاده است، برای آقایان نیز کاربردی است. در خرید اینترنتی جوراب مچی انواع مدل ها و طرح های مختلف وجود دارد تا افراد بدون اتلاف وقت جوراب مورد نیاز خود را اینترنتی سفارش بدهند. زیرپوش انواع جوراب مچی مردانه با کیفیت فوق العاده را در این صفحه لیست کرده است. با مشاهده انواع محصولات و مقایسه آنها، امکان خرید آسان از سایت را خواهید داشت.