نمایش دادن همه 3 نتیجه

590.000 ریال
جوراب نیم ساق پورتو از جوراب های مرغوب با الیاف لطیف است. جوراب نیم ساق پورتو از نخ هندی درجه
590.000 ریال
جوراب مردانه ساده تیره، یک جوراب شیک و ساده برای استفاده روزمره است. جوراب مردانه ساده تیره، تا نیمه ساق

خرید انواع جوراب نیم ساق مردانه

از آن دسته لباس هایی که پوشیدن آن برای آقایان از خانم ها نیز واجب تر است جوراب می باشد. جوراب نیم ساق مردانه، از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین جوراب ها برای آقایان می باشد و انتخاب مناسبی برای استایل های رسمی است. در تیپ و استایل های رسمی هرچقدر بخش های کمتری از پاها بیرون باشد استایل شیک تری خواهید داشت.

انواع جوراب نیم ساق مردانه

جوراب نیم ساق مردانه مناسب استایل های رسمی

انواع مدل های نیم ساق

جوراب مردانه هم مانند جوراب های زنانه دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشد و شامل انواع کلاسیک، ساده، فانتزی، چهارخونه و… می باشد. خیلی از آقایان استایل شیک و ساده ای دارند و از طرح های شلوغ استقبال نمی کنند. بعضی ها نیز سلیقه فانتزی و شلوغی دارند و ترجیح می دهند متفاوت باشند و انواع مدل ها را در استایل خود امتحان کنند.

جنس های مختلف نیم ساق مردانه

جوراب نیم ساق مردانه در جنس های مختلف نخی، پشمی، ابریشمی، پنبه ای و پلاستیکی وجود دارد که هر کدام از این مدل ها در شرایط مختلفی کاربردی است.

  • جنس نخی نانو رطوبت را به خوبی جذب می کند و از تعریق پا جلوگیری می کند.
  • جوراب پشمی بهترین گزینه برای فصل سرما می باشد چون گرمای زیادی ایجاد می کند.
  • جنس پنبه ای از بهترین جنس ها می باشد که در کنار کیفیت و راحتی دوام بسیار بالایی دارد.
  • جوراب مردانه ابریشمی جز پارچه های گران قیمت می باشد که بیش تر مناسب استایل های رسمی است و به نسبت پارچه های دیگر دوام خوبی ندارد و مناسب مصرف روزانه نمی باشد.
جنس های مختلف جوراب نیم ساق مردانه

جوراب جنس پنبه، از جنس های مختلف نیم ساق مردانه

انواع جوراب نیم ساق مردانه در زیرپوش

برخلاف خانم ها که ممکن است زمان زیادی از روز را صرف خرید لباس های متنوع بکنند، اکثر آقایان وقت زیادی برای خرید های خود نمی گذارند. در این شرایط است که خرید آنلاین، فروشگاه را به خانه شما می آورد. زیرپوش امکان خرید آسان جوراب نیم ساق مردانه را طرح ها و رنگ های مختلف را فراهم کرده است. با مشاهده محصولات و مقایسه آنها می توانید جوراب مدنظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.