نمایش 1–12 از 214 نتیجه

5.880.000 ریال
ربدوشامبر گل درشت، لباس راحتی زیبا و با کیفیت برند لورنزا می باشد. جنس ربدوشامبر ساتن بوده که نرمی و
5.880.000 ریال
ربدو شامبر پلنگی، لباس راحتی ساتن مناسب استفاده روزانه می باشد. این مدل ربد و شامبر با طرح جذاب پلنگی
1.250.000 ریال
ست شورت و سوتین گیپور فندی کارن، ترکیبی از تور و مخمل می باشد. این ست دارای طرح فانتزی سنگین

زنانه

اکثر خانم ها، زمانی که روز خود را خوب شروع نکرده باشند نیاز به تغییر روحیه دارند و بهترین گزینه برای تغییر حالشان خرید می باشد. محصولات زنانه در سبد خرید خانم ها شامل مانتو، تیشرت، شلوار، لباس زیر و یا حتی جوراب های رنگی می باشد. در کشوی هر خانمی تنوع مانتو، شلوار، تیشرت، لباس زیر و جوراب با طرح های مختلف ضروری است تا برای شرکت در هر مجلس و دورهمی آماده باشند این را به یاد داشته باشید که در خرید لباس های خود نترس باشید، افراد سلیقه های مختلفی دارند پس همیشه بهترین لباس برای شما لباسی است که مطابق سلیقه شما باشد.

لباس زنانه

جوراب از لباس های کاربردی زنانه

تنوع لباس زنانه

لباس برای خانم ها از توجه بالایی برخوردار است. اکثر خانم ها برای قرار گرفتن در محیط های مختلف به نوع پوشش خود بسیار توجه می کنند تا زیبا و خوش استایل به نظر برسند. لباس خانم ها به دو دسته کلی تقسیم می شود:

  1. دسته اول لباس های مجلسی برای قرار گرفتن در محیط های جدی و رسمی
  2. دسته دوم مدل های مناسب ورزش و یا رفت و آمد روزانه

تنوع لباس خانم ها تنها به لباس های رویی محدود نیست و این تنوع شامل لباس زیر، جوراب و پوشش های دیگر هم می شود.

اهمیت لباس زیر

در بین لباس های مصرفی خانم ها، لباس زیر از اهمیت بیش تری برخوردار است. لباس زیر و جوراب جزو آن دسته لباس هایی است که بیش تر از سایر لباس ها با بدن افراد در تماس است و مصرف طولانی مدتی دارد. در نتیجه در انتخاب این لباس ها توجه بیش تری لازم است تا لباسی که خریداری می شود با کیفیت باشد، جنس آن مناسب فصل باشد و در کنار تمام این ویژگی ها راحت باشد. افراد هزینه می کنند تا کالایی خریداری کنند که در آن راحت باشند و بتوانند زمان طولانی لباس را برتن داشته باشند.

اهمیت لباس زیر

اهمیت استفاده از لباس زیر

خرید اینترنتی

چون خرید حضوری کاری بسیار زمان بر است اکثر افراد برای خرید حضوری فرصت کافی پیدا نمی کنند و در بیش تر اوقات به لباسی که مورد پسندشان نیست رضایت می دهند. اما خرید اینترنتی جایگزین مناسبی می باشد تا خانم ها خرید های متنوع خود را در داخل سایت جستجو کنند. خرید برخی محصولات در داخل سایت کار دشواری می باشد؛ اما لباس هایی که سایز مشخصی دارند به راحتی با استفاده از راهنمای اندازه گیری، خریداری می شود. ما در مجموعه زیرپوش تمام تلاش خود را کرده ایم تا انواع مدل های جوراب و لباس زیر را برای شما قرار دهیم تا هم متنوع خرید کنید و هم راحتی را با محصولات زنانه زیرپوش تجربه کنید.