نمایش 1–12 از 23 نتیجه

5.880.000 ریال
ربدوشامبر گل درشت، لباس راحتی زیبا و با کیفیت برند لورنزا می باشد. جنس ربدوشامبر ساتن بوده که نرمی و
5.880.000 ریال
ربدو شامبر پلنگی، لباس راحتی ساتن مناسب استفاده روزانه می باشد. این مدل ربد و شامبر با طرح جذاب پلنگی
3.700.000 ریال
پیراهن ساتن لورنزا، از لباس خواب های با کیفیت برند لورنزا می باشد. لباس خواب در مدل های مختلفی طراحی
3.900.000 ریال
تاپ و شلوار قلبی لورنزا، از لباس خواب های فانتزی و ساتن مارک لورنزا می باشد. لباس خواب قلبی دارای
5.890.000 ریال
ست لباس خواب پیراهن و شلوار گل دار، از لباس خواب های راحتی مارک لورنزا می باشد. جنس این لباس
3.250.000 ریال
تاپ و شلوار لورنزا راه راه، لباس خواب راحت، بادوام  و با کیفیت بسیار بالا می باشد. جنس این لباس
5.390.000 ریال
پیراهن و شلوار گل درشت، لباس خواب ساتن نرم و لطیف برای خانم هایی که به دنبال پوشش بدن خود
3.400.000 ریال
پیراهن گیپور لورنزا، لباس خواب راحت و با کیفیت بالا می باشد. این لباس خواب دوام بسیار بالایی داشته و
5.590.000 ریال
پیراهن و شلوار گل ریز، ست لباس خواب ساتن و با کیفیت مارک لورنزا می باشد. این لباس خواب در

خرید انواع لباس خواب زنانه

خواب یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیاز ها می باشد. خواب مناسب، بر روی عملکرد روزانه افراد تاثیر گذار است.

لباسی که برای خواب انتخاب می کنید آرامش شما را در طول شبانه روز فراهم می کند. برای این که خواب خوبی را تجربه کنید و راحتی دلخواهتان را به هنگام خواب داشته باشید استفاده از لباس خواب بهترین انتخاب می باشد. استفاده از لباس روزانه به هنگام خواب باعث ورود آلودگی به داخل تخت خواب می شود. اما استفاده از لباس مجزا برای خواب احساس بهتری را انتقال می دهد. لباس خواب زنانه، محدود به یک طرح و مدل نمی باشد. طرح های مختلفی برای لباس خواب وجود دارد تا خانم ها بسته به سلیقه شخصی خود از مدل دلخواه خود استفاده کنند.

لباس خواب زنانه

لباس خواب زنانه در طرح های مختلف

انواع لباس خواب

لباس خواب زنانه محدود به یک طرح و مدل نمی باشد، لباسی مناسب خواب است که فرد در آن احساس راحتی داشته باشد و احساس بهتری را به فرد انتقال دهد.

انواع مدل های لباس خواب شامل:

ربدوشامبر

لباس راحتی بندی با شلوار آزاد، مناسب استفاده روزانه و به هنگام خواب می باشد. ربدوشامبر محدود به خانم ها نمی باشد و نمونه مشابه آن برای آقایان نیز وجود دارد.

ربدوشامبر

ربدوشامبر برای استفاده روزانه

تاپ و شورتک

یکی از مدل های محبوب و پرطرفدار در بین دختر خانم های تینیجر، تاپ و شورتک می باشد. دخنرخانم هایی که با شلوار های بلند احساس راحتی نمی کنند شورتک های کوتاه را جایگزین شلوار می کنند و خواب با کیفیت تری را تجربه می کنند.

پیراهن و شلوار

پیراهن و شلوار، لباس خواب مناسب خانم هایی است که در عین راحتی به دنبال پوشش خود نیز هستند. این نوع لباس خواب برای استراحت در هر نوع محیطی مناسب می باشد.

پارچه های مختلف لباس خواب

لباس خواب، لباس محبوب خانم ها برای داشتن یک خواب راحت و بی دغدغه می باشد. سلیقه خانم ها در انتخاب لباس خواب کاملا متفاوت است.

برای این که لباس خواب مناسب انواع سلیقه ها باشد از پارچه های مختلفی برای تولید آن استفاده شده است. پارچه های مختلف لباس خواب شامل:

پارچه های مختلف لباس خواب

ساتن از پارچه های مختلف لباس خواب

لباس خواب حریر

اکثر پیراهن های خواب، از جنس حریر می باشند. پارچه حریر از آن دسته پارچه ها می باشد که بسیار سبک بوده و منافذ باز آن زیاد است. به خاطر سبکی و نازکی پارچه حریر اکثر افراد از پارچه حریر بر روی لباس های دیگر استفاده می کنند. حریر از پارچه های مقرون به صرفه می باشد.

لباس خواب کتان

لباسی که برای خواب انتخاب می کنید باید مناسب با فصل انتخاب شود. کتان، از پارچه های سبک و مناسب فصل تابستان می باشد. پارچه کتان چروک نمی شود و استحکام فوق العاده بالایی دارد.

لباس خواب گیپور

تنوع پارچه لباس خواب در همه مدل ها وجود دارد. پارچه گیپور از پارچه های توری و پرطرفدار در بین خانم ها می باشد. جریان هوا به خوبی از پارچه گیپور رد می شود و طرح فانتزی زیبایی به لباس خواب می دهد.

لباس خواب نخی

لباس خواب نخی، انتخاب مناسب برای فصل گرما می باشد. پارچه نخی سبک و خنک است و احساس خنکی را در زمان خواب به فرد منتقل می کند. لباس خواب نخی مقرون به صرفه بوده و انتخاب مناسبی برای خواب می باشد.

لباس خواب پشمی

لباس خواب پشمی، از لباس های محبوب زمستانی می باشد. پارچه پشمی زمستان شما را گرم می کند و لباس خواب پشمی بدن شما را برای خواب آماده می کند. لباس پشمی نرم و لطیف است و احساس خوبی را در زمان خواب به فرد منتقل می کند.

لباس خواب ساتن

پرطرفدار ترین پارچه لباس خواب، پارچه ساتن می باشد. لباس خواب ساتن هم ظاهر زیباتری نسبت به مدل های دیگر دارد هم لطافت فوق العاده ای دارد. پارچه ساتن به خوبی روی بدن می خوابد و سبک می باشد. پارچه ساتن برای کسانی که از لباس های لخت و راحت استفاده نمی کنند مناسب نمی باشد.

 

انواع مدل لباس خواب زنانه