5.880.000 ریال
ربدوشامبر گل درشت، لباس راحتی زیبا و با کیفیت برند لورنزا می باشد. جنس ربدوشامبر ساتن بوده که نرمی و
5.880.000 ریال
ربدو شامبر پلنگی، لباس راحتی ساتن مناسب استفاده روزانه می باشد. این مدل ربد و شامبر با طرح جذاب پلنگی

خرید انواع ربدوشامبر زنانه

ربدوشامبر، لباس خانگی و یک لباس راحتی برای کل روز می باشد. بسیاری از افراد از این مدل به عنوان لباس خواب خود استفاده می کنند. این مدل هم روی پیراهن و لباس خواب استفاده می شود هم به عنوان پیراهن تک کاربردی است. برای زمان هایی که نیاز به پوشیدن لباس های باز دارید و یا لازم است به سرعت پوششی روی لباس خود داشته باشید نقش ربدوشامبر داخل کمد لباس های شما پررنگ می شود.

مزایای ربدوشامبر

ربدوشامبر پیراهن کاربردی برای تمام ساعات روز می باشد. در کمد لباس همه افراد این پیراهن ضروری است. این مدل لباس پوششی برای سرما می باشد اگر در طول روز احساس سرما داشتید و نیاز به پوششی بر روی لباس خود داشتید ربدوشامبر بهترین انتخاب است.

استفاده از این مدل محدود به خانم ها نمی شود و یک پوشش شیک برای آقایان نیز به حساب می آید. آقایان با استفاده از این پوشش بدن خود را خوش فرم تر نشان می دهند. ربدوشامبر یک تن پوش فوق العاده زیبا به حساب می آید. مدل های فانتزی تر آن در مراسم عروسی هم استفاده می شود. این پیراهن زیبا از گزینه های انتخابی برای فیلمبرداری فرمالیته هم می باشد.

پارچه ربدوشامبر

ربدوشامبر نوعی از لباس خواب نیز به حساب می آید. این پیراهن در جنس های مختلفی طراحی و تولید شده است که هر کدام از این مدل ها در محیط های مختلف کاربردی می باشد.

ساتن

جنس ساتن لطیف و براق می باشد. پارچه ساتن یک انتخاب شیک و زیبا برای لباس خواب می باشد. این مدل کم وزن و سبک است با کیفیت بالا و قیمت مناسب. پارچه ساتن انتخاب اول افرادی است که به دنبال لباس شیک و فانتزی می باشند.

نخی

پارچه نخی راحت و خنک می باشد. ربدوشامبر نخی از مدل های محبوب برای استفاده در طول روز می باشد. این مدل جریان هوا را به خوبی انتقال می دهد و مانع تعریق بیش از حد بدن نیز می شود اما از پارچه نخی نمی توان توقع لختی و آزادی روی بدن را داشت.

حریر

یکی از انتخاب های فانتزی و تزئینی برای خانم ها جنس حریر می باشد. پارچه حریر بدن نما می باشد و اغلب افرادی که می خواهند لباس خواب و یا ست زیری خود را به نمایش بگذارند از مدل حریر استفاده می کنند. پارچه حریر گزینه مناسبی برای پوشاندن بدن و گرمای آن نمی باشد و استفاده روزانه ندارد.

انواع مدل ربدوشامبر زنانه

ربدوشامبر خوب، با کیفیت و طرح دلخواه همیشه در دسترس نیست. برای پیدا کردن یک مدل مناسب نیاز به صرف زمان بیش تری هم وجود دارد. خرید اینترنتی زمان شما را هدر نمی دهد بلکه دست شما را برای انتخاب گزینه های بیش تر باز می گذارد. سایت زیرپوش از بهترین ها در زمینه فروش لباس خواب و ربدوشامبر های فانتزی و کلاسیک می باشد.