نمایش دادن همه 5 نتیجه

5.890.000 ریال
ست لباس خواب پیراهن و شلوار گل دار، از لباس خواب های راحتی مارک لورنزا می باشد. جنس این لباس
5.390.000 ریال
پیراهن و شلوار گل درشت، لباس خواب ساتن نرم و لطیف برای خانم هایی که به دنبال پوشش بدن خود
5.590.000 ریال
پیراهن و شلوار گل ریز، ست لباس خواب ساتن و با کیفیت مارک لورنزا می باشد. این لباس خواب در
5.590.000 ریال
پیراهن و شلوار لورنزا گوچی، در دو رنگ کرم و قهوه ای لباس خواب مناسب خانم های با سلیقه فانتزی
5.890.000 ریال
پیراهن و شلوار خال خالی، لباس خواب جنس ساتن، راحت و لطیف تک رنگ جذاب و پرطرفدار مشکی؛ مناسب خانم

خرید انواع پیراهن و شلوار خواب

اکثر افراد به دنبال داشتن یک خواب خوب و آرام می باشند. لباس خواب مناسب بهترین انتخاب برای داشتن یک خواب با کیفیت می باشد. لباسی که برای خواب خود انتخاب می کنید میزان راحتی شما را برای خواب مشخص می کند. این مدل یکی از انواع لباس خواب های با کیفیت و خوش تنی است که اکثر خانم ها و آقایان خوش پوش برای داشتن خواب بهتر آن را انتخاب می کنند.

مزایای پیراهن و شلوار

لباس خواب به تنهایی یک گزینه کمکی برای خواب بهتر به حساب می آید. پیراهن و شلوار از لباس خواب هایی است که وجود آن در داخل کمد لباس ها لازم و ضروری است.

پوشیدن پیراهن و شلوار مناسب در زمان خواب مزایایی را نیز به دنبال دارد. پیراهن و شلوار پوشش کاملی داشته و در زمان خواب با جابجایی باعث ناراحتی و بهم خوردن خواب فرد نمی شود. پیراهن و شلوار خواب مزایایی را نیز به دنبال دارد. ست پیراهن و شلوار آزاد بوده و در زمان خواب هیچ گونه تماسی با بدن فرد نداشته و احساس راحتی را به فرد منتقل می کند.

این مدل، نسبت به لباس خواب های دیگر راحتی بیش تری دارد. ست پیراهن این لباس خواب راحتی بیش تری به فرد می دهد و در زمان گرما به راحتی از تن خارج می شود. ست پیراهن و شلوار مناسب خانم هایی است که تمایلی به پوشیدن لباس های باز و یا چسبان ندارند.

پارچه پیراهن و شلوار

پیراهن و شلوار نسبت به مدل های دیگر تنوع پارچه محدود تری دارد. پارچه اکثر لباس خواب ها از دو نوع ساتن و نخی می باشد:

ساتن

پیراهن و شلوار ساتن، از لباس خواب های مجلسی به حساب می آید. جنس ساتن راحتی و زیبایی فوق العاده ای دارد و به خوبی روی تن می خوابد. ساتن از بهترین پارچه ها برای لباس خواب می باشد اما جنس آن لیز است و مطابق سلیقه همه افراد نمی باشد.

نخی

سلیقه افراد در انتخاب لباس خواب متفاوت می باشد. بسیاری از افراد لباس های ساتن براق که جلوه زیبایی دارند را به عنوان لباس خواب انتخاب می کنند. اما بعضی از افراد سلیقه کاملا متفاوتی داشته و لباس خواب نخی را ترجیح می دهند.

اکثر افرادی که به دنبال لباس خواب های فانتزی و راحت هستند، جنس نخی را انتخاب می کنند. لباس خواب نخی خنک و آزاد است و تنوع طرح های فانتزی در مدل های نخی بسیار بالا می باشد.

انواع مدل پیراهن و شلوار خواب زنانه

انتخاب یک لباس خواب مناسب و با کیفیت، کار زمان بری است. اگر به دنبال طرح و مدل خاصی هستید اما زمان کافی برای خرید خود ندارید خرید اینترنتی جایگزین مناسبی می باشد. سایت زیرپوش پیراهن و شلوار خواب را در طرح و مدل های مختلف در سایت خود قرار داده است تا انتخاب لباس خواب برای افراد آسان تر شود.