نمایش دادن همه 3 نتیجه

4.790.000 ریال
پیراهن و شورتک لورنزا گوچی، از جنس ساتن نرم و با کیفیت می باشد. این لباس خواب مناسب خانم هایی
4.790.000 ریال
پیراهن و شورتک لورنزا خال خالی، لباس خواب آزاد و خنک برای داشتن یک خواب آرام و راحت می باشد.
4.900.000 ریال
پیراهن و شورتک لورنزا گل دار، جنس ساتن با کیفیت بالا و مناسب خواب می باشد. بالا تنه ی پوشیده

خرید انواع پیراهن و شورتک خواب

پیراهن و شورتک، لباس خواب محبوب خانم های با سلیقه می باشد. هر فردی برای این که خواب بهتری داشته باشد و شب بی اضطرابی را پشت سر بگذارد نیاز به لباس خواب مناسب فصل خود دارد، پیراهن و شورتک لباس خواب مناسب تابستان است. این مدل لباس خواب بالا تنه را به خوبی پوشش می دهد و قسمت پاها باز می ماند.

پیراهن و شورتک اغلب انتخاب خانم هایی است که با شلوار بلند احساس راحتی نمی کنند و با شورتک راحت تر به خواب می روند.

مزایای پیراهن و شورتک

پیراهن و شورتک، لباس خواب شیک و زیبا، برای خانم هایی است که دوست دارند بالا تنه خود را بپوشانند. پیراهن انتخاب فوق العاده ای برای فصل تابستان می باشد، زمانی که دمای بدن در حین خواب بالا می رود استفاده از پیراهن کمک می کند تا فرد به راحتی با خارج کردن لباس از تن دمای بدن خود را متعادل کند.

پیراهن به بدن نمی چسبد و روی بدن آزاد است، این طراحی پیراهن کمک می کند تا خانم هایی که به دنبال لباس خنک و راحت هستند با اطمینان بیش تری این لباس خواب را انتخاب کنند.

پارچه پیراهن و شورتک

این مدل لباس خواب طراحی زیبا و کاربردی دارد و در دو مدل ساتن و نخی تولید می شوند.

ساتن

پارچه ساتن، نرم و لطیف است و به خوبی روی تن می خوابد، پیراهن و شورتک ساتن جلوه ی زیبایی داشته و خانم هایی که به دنبال لباس خواب راحت و در عین حال شیک هستند این مدل را خریداری می کنند.

نخی

پیراهن و شورتک، یکی از مدل هایی است که علاوه بر پارچه ساتن، با پارچه های نخی هم قابلیت استفاده را دارد. لباس خواب نخی از لباس خواب های ساتن راحت تر است و برای استفاده مدوام بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع مدل پیراهن وشورتک خواب زنانه

یک لباس خواب خوب، لباس خوابی است که فرد در آن احساس راحتی داشته باشد و بتواند در طول شبانه روز به راحتی بخوابد. پیدا کردن پیراهن و شورتک مناسب با طرح و جنس دلخواه نیاز به صرف زمان زیادی دارد، یک راه آسان و به صرفه برای خرید لباس خواب فانتزی انتخاب پیراهن و شورتک به صورت اینترنتی می باشد. با خرید اینترنتی لباس خواب تمام مدل ها در داخل سایت برای شما نمایش داده می شود و می توانید به سرعت مدل دلخواه خود را خریداری کنید.