3.900.000 ریال
تاپ و شلوار قلبی لورنزا، از لباس خواب های فانتزی و ساتن مارک لورنزا می باشد. لباس خواب قلبی دارای
3.250.000 ریال
تاپ و شلوار لورنزا راه راه، لباس خواب راحت، بادوام  و با کیفیت بسیار بالا می باشد. جنس این لباس
3.250.000 ریال
تاپ و شلوار لورنزا طرح لب، از لباس خواب های محبوب و با کیفیت برند لورنزا می باشد. این لباس
3.490.000 ریال
تاپ و شلوار لورنزا گل رز، از لباس خواب های با کیفیت و بادوام مارک لورنزا می باشد. برای این

خرید انواع تاپ و شلوار خواب

لباسی که برای خواب انتخاب می شود بیش ترین تاثیر را بر خواب شبانه افراد دارد. صرفا خرید یک لباس خواب برای داشتن یک خواب با کیفیت کافی نمی باشد. لباس خواب باید راحت و مطابق سلیقه فرد باشد تا هم انرژی خوبی از لباس خواب خود دریافت کند و هم آرامش لازم را در زمان خواب داشته باشد. تاپ و شلوار یکی از مدل های پرطرفدار در بین دخترخانم های جوان می باشد.

تاپ و شلوار

تاپ و شلوار مطابق سلیقه ی افراد

ویژگی تاپ و شلوار

بسیاری از خانم های شیک پوش، از پوشیدن لباس هایی که بخش پای آن باز می باشد استقبال نمی کنند و تمایل دارند پاهای خود را پوشیده نگه دارند اما بخش بالا تنه را با تاپ و لباس های بندی پوشش دهند. شلوار بلند، پاها را پوشش می دهد و فرد با احساس گرمایی که در بخش پاها دارد به راحتی به خواب می رود. تاپ یک وسیله ی کمکی است برای اواسط خواب، زمانی که دمای بدن بالا می رود پوشیدن تاپ دما را متعادل می کند و فرد خواب زده نمی شود.

ویژگی تاپ و شلوار

ویژگی تاپ و شلوار متعادل کردن دمای بدن

پارچه تاپ و شلوار

تاپ و شلوار در جنس های مختلفی طراحی و تولید می شود. جنس اکثر لباس خواب های زنانه ساتن می باشد. ساتن، پارچه ای است که در طراحی تمامی لباس خواب ها به کار رفته است. علاوه بر پارچه ساتن، لباس خواب جنس نخی نیز تولید شده است.

ساتن

پارچه ی ساتن، جنس نرم و لطیفی داشته و به خوبی روی تن می خوابد. ساتن لخت بوده و برای طراحی مدل های مختلف لباس خواب گزینه مناسبی می باشد. پارچه ساتن به راحتی چروک نمی شود، کیفیت فوق العاده ای داشته و دوام بالایی دارد.

پارچه ساتن

پارچه ساتن با دوام بالا

نخی

لباس خواب نخی، برای فصل گرما بهترین انتخاب می باشد. لباس نخی به بدن نمی چسبد، راحت و خنک است و مانع تعریق بدن است. اما لباس خواب نخی به سرعت چروک می شود و سرعت آب رفت آن بسیار بالا می باشد.

لباس خواب نخی

لباس خواب نخی، مناسب فصل گرما

انواع مدل تاپ و شلوار خواب زنانه

لباس خواب، کمک می کند تا خواب افراد بهتر شود. اما کیفیت خواب به جنس و مدلی که انتخاب می شود نیز بستگی دارد. تاپ و شلواری که برای خواب انتخاب می کنید باید راحت و با کیفیت باشد تا فرد در زمان خواب احساس خوبی را تجربه کند. یکی از بهترین سایت ها در زمینه ی فروش لباس خواب های متنوع و بادوام سایت زیرپوش می باشد.