هیچ محصولی یافت نشد.

خرید تاپ و شورتک خواب زنانه

انتخاب اول دختر خانم های تینیجر می باشد. اکثر افراد ترجیح می دهند در زمان خواب پوشش کلافه کننده ای روی بدن خود نداشته باشند تا با آرامش بیش تری به خواب بروند. تاپ و شورتک از لباس خواب های تابستانی است که با پوشیدن آن خواب بهتری را می توان تجربه کرد.
تاپ و شورتک از جذب ترین و جذاب ترین مدل ها در بین لباس خواب ها به حساب می آید. بسیاری از اوقات خانم ها ترجیح می دهند لباسی که برای خواب خود انتخاب می کنند چسبان نباشد و روی تن آزاد باشد تا در زمان خواب هیچ گونه فشاری به بدن وارد نشود در این شرایط پیراهن و شورتک نسبت به لباس های دیگر انتخاب بهتری است.
اما بعضی از خانم ها انتخاب متفاوت تری داشته و انتخابشان لباس های جذب و چسبان است.

تاپ و شورتک

تاپ و شورتک انتخاب دختر خانم ها

پارچه تاپ و شورتک

این مدل لباس ها، در زمان خواب کاملا به بدن می چسبند و به نوعی در زمان خواب دست و پا گیر نمی شوند. تاپ و شورتک تنها محدود لباس های تنگ و جذب نیست این مدل لباس خواب اگر از جنس ساتن باشد آزادی و راحتی پیراهن را دارد و به بدن نمی چسبد.
تاپ و شورتک مشابه تمامی لباس خواب ها، از پارچه های متنوعی تولید شده است.

ساتن

تاپ و شورتک ساتن، مناسب زمان هایی است که به دنبال لباس آزاد و خنک هستید. جنس ساتن، براق و زیبا بوده و در دسته ی پارچه های شیک قرار می گیرد. اکثر افرادی که به نمای لباس خود اهمیت می دهند جنس ساتن را انتخاب می کنند.

ساتن

ساتن از پارچه های شیک

نخی

اکثر لباس خواب ها در دو جنس ساتن و نخی تولید می شوند. جنس ساتن کلاسیک بوده و استفاده مداوم ندارد. اما پارچه نخی کاملا جنبه راحتی داشته و برای استفاده روزانه هم انتخاب مناسبی می باشد. پارچه نخی سرعت آب رفت بالایی دارد و به سرعت چروک می شود. اما این جنس پارچه خنک می باشد و مانع تعریق بدن است. جنس نخی تنوع بالایی داشته و امکان تولید طرح های فانتزی روی پارچه های نخی بیش تر از پارچه های دیگر است.

لباس خواب نخی

لباس خواب نخی مناسب استفاده روزانه

انواع تاپ و شورتک

تاپ و شورتک، یکی از پرطرفدار ترین لباس ها در بین دختر خانم های جوان می باشد، فرقی نمی کند تاپ و شورتکی که انتخاب می شود فانتزی است یا ساده، این لباس خواب، با هر مدل و طرحی به خاطر زیبایی و کاربردی بودن در هر موقعیتی مورد استفاده قرار می گیرد.
تاپ و شلوارک اگر از جنس کتان و جین باشد یک لباس فانتزی کاربردی برای مهمانی و دورهمی ها به حساب می آید اما تاپ و شلوارک ساتن و نخی کاربرد روزانه دارد و در طول روز و هنگام خواب مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع تاپ و شورتک

انواع تاپ و شورتک برای استفاده روزانه

انواع مدل تاپ و شورتک خواب زنانه

تاپ و شلوارک، یک لباس خواب راحت و خوش تن برای خانم های فانتزی پوش می باشد. تاپ و شلوارکی که برای خواب خود انتخاب می کنید روی کیفیت خواب شما تاثیر گذار است. هرچقدر که لباس خواب انتخابی شما آزاد و با کیفیت باشد احساس بهتری را در زمان خواب به شما منتقل می کند. اگر لباس خواب بی کیفیت و نامناسبی را خریداری کنید احساس بدی را دریافت می کنید و تایم خواب شما نیز به هم می خورد. خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر شما را در خرید بهتر لباس خواب کمک می کند. با مراجعه به سایت زیرپوش و راهنمای آن خرید با کیفیتی را تجربه کنید.