نمایش 1–12 از 120 نتیجه

4.900.000 ریال
ست شورت و سوتین سفید توری بارون، یک طرح فانتزی و ظریف مناسب خانم های خوش سلیقه و خوش پوش
2.550.000 ریال
ست شورت و سوتین چرمی HNX، از مدل های فانتزی و پرطرفدار در بین خانم های جوان و خوش ذوق
5.500.000 ریال
ست شورت و سوتین یشمی بارون، از لباس زیر های توری و خوشرنگ برند بارون می باشد. این ست فانتزی،
4.900.000 ریال
ست شورت و سوتین بهاری بارون، از برند های با کیفیت ایرانی می باشد. ست بارون طرح گل دار توری
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین رنگی میسترو، از ست های فانتزی و خوش دوخت در بین برند های لباس زیر می
4.500.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل اروپایی ژینا، با کیفیت فوق العاده بالا و طرح شیک و ساده از سوتین های
2.200.000 ریال
سوتین اسفنجی فانتزی، از برند های با کیفیت و با دوام HNX، یک لباس زیر روزانه کاربردی برای خانم ها
700.000 ریال
شورت Victoria secret، لباس زیر نخی و خنک مناسب خانم ها می باشد. اکثر خانم ها علاوه بر فانتزی بودن
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین مخمل میسترو، یکی از مدل های محبوب و پرطرفدار در بین دختر خانم های جوان می
1.950.000 ریال
ست شورت و سوتین راه راه میسترو، از ست های شیک و ساده پرطرفدار در بین خانم های جوان شیک

خرید انواع لباس زیر زنانه

لباس زیر زنانه چون در تماس مستقیم با بدن می باشد، از مهم ترین و حساس ترین لباس مصرفی خانم ها است. همچنین از پرکاربرد ترین پوشش ها است که دارای مدل های مختلف و تنوع رنگی بالایی می باشد. پارچه مصرفی در این لباس ها اهمیت بسیاری دارد.

جنس نخ و پنبه بهترین نوع پارچه می باشد که کم تر تعریق می کند و حساسیتی برای پوست شما ایجاد نمی کند. این لباس ها را هم از نظر ظاهری و هم به دلیل مسائل بهداشتی لازم است در فاصله زمانی کوتاهی تعویض کنید و مجدد خریداری کنید. خانم ها در هنگام خرید باید به سایز و جثه خود توجه کند تا لباسی که خریداری می کنند کوچک یا بزرگ نباشد.

لباس زیر در عین حال که در زیر لباس ها قرار می گیرد اگر مناسب نباشد به راحتی جلوه لباس رویی شما را می گیرد. علاوه بر موارد گفته شده این لباس ها دارای تنوع بالایی است و هر کدام در مکان و شرایط خاصی استفاده می شوند.

خرید انواع لباس زیر زنانه

خرید لباس زیر زنانه در مدل های مختلف

جنس پارچه

برای این که در هنگام استفاده از لباس، مشکلی برای پوست بدن به وجود نیاید انتخاب جنس پارچه مناسب مهم است، پارچه های رایج مصرفی شامل نخ پنبه، نایلون، ابریشم و لینین می باشد.

  • جنس نخ پنبه از بهترین و پر طرفدار ترین پارچه ها به حساب می آید. این جنس مناسب مصرف روازنه می باشد چون هیچ گونه ترکیبات مصنوعی ندارد و همچنین این پارچه بسیار سبک می تواند رطوبت را به خوبی جذب کند.
  • جنس نایلونی بعد از پارچه های نخ پنبه از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار هستند. استفاده از آن راحت تر است چون پارچه بادوامی می باشد. اما این جنس برای روز های گرم و مصرف روزانه توصیه نمی شود چون تنفس پذیری پایینی دارد و گرمای بیش تری را جذب میکند.
  • جنس ابریشمی از پارچه های گران قیمت و بادوام می باشد که ظاهر زیبایی دارد و به خاطر کشسانی خوبی که دارد برای مصرف روزانه نیز انتخاب مناسبی می باشد.
  • لینین از پارچه هایی است که در پارچه های مصرفی لباس زیر خیلی شناخته شده نمی باشد اما برای استفاده روزانه در فصل گرما انتخاب مناسبی می باشد چون این مدل، جذب رطوبت خوبی دارد و پارچه سبکی است.
جنس پارچه لباس زیر

جنس پارچه مناسب لباس زیرزنانه شیک

انواع مدل لباس زیر زنانه

این مدل شامل انواع فانتزی و ساده می باشد. بعضی از خانم ها سلیقه فانتزی داشته و مدل های طرحدار، گیپور، بندی و یا طرح های کارتونی انتخاب شان می باشد. اما باید به این نکته دقت شود که در زیر مدل های روشن از طرح های فانتزی استفاده نشود و یا کم تر استفاده شود. چون از زیر لباس مشخص می شود و جلوه ی زیبایی ندارد.

بعضی از خانم ها ساده پسند هستند. به سوتین های رنگی اما بدون طرح و یا طرح کم علاقه مند هستند. مدل دیگر ست ورزشی می باشد که بهترین انتخاب برای خانم های ورزشکار می باشد. این مدل ست های ورزشی هم بسیار راحت است و هم مناسب ورزش کردن می باشد و در هنگام تحرک مانعی برای فعالیت ایجاد نمی کند. امکان خرید انواع لباس زیر زنانه شیک شامل شورت، سوتین، نیم تنه، لباس خواب، ست اسپرت و فانتزی در زیر پوش برای شما فراهم شده است و می توانید با انتخاب محصول مورد نظر خود آن را سفارش دهید.