2.200.000 ریال
سوتین اسفنجی فانتزی، از برند های با کیفیت و با دوام HNX، یک لباس زیر روزانه کاربردی برای خانم ها
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی ساده، از مدل های کاربردی و ضروری کشوی خانم ها می باشد. این مدل سوتین با کیفیت بسیار
2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ زرشکی، از سوتین های کاربردی و راحت برای خانم هایی است که سینه های سنگینی دارند.
2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ – کرم، محصولی فوق العاده برای همه خانم های جذاب و حتی خانم هایی است که
2.850.000 ریال
سوتین فنردار گیپور مژه ای کارن – مشکی، یک لباس زیر زنانه فوق العاده و باکیفیت برای استفاده روزانه است.
2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ – سرمه ای، یک سوتین راحت با ظاهری مناسب است و برای خانم هایی که عمل
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – سرخابی از سوتین های جذاب با سه بند زیبا در قسمت جلو سوتین برای افزایش زیبایی
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – کرم از سوتین های بسیا زیبا، خوش دوخت و جذاب است. سوتین اسفنجی آناتف – کرم
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – یاسی از سوتین های راحت، خوش دوخت و زیباست. این سوتین لطیف است و الیافی نرم
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – آبی کاربنی از سوتین های با کیفیت و زیباست. این سوتین خوش دوخت، جک دارد و

خرید انواع سوتین زنانه

سوتین در واقع یک کلمه فرانسوی است و اشاره به لباسی دارد که سینه خانم ها را بالا نگه می دارد، از افتادگی آن جلوگیری می کند و باعث زیباتر نشان دادن فرم سینه می شود.

این لباس زیر یکی از اصلی ترین پوشش های بانوان به حساب می آید که علاوه بر راحتی به نوعی در زیبا نشان دادن لباس نیز نقش موثری دارد.

سوتین

سوتین، لباس زیر کاربردی در محیط های مختلف

کاربرد

سوتین، از آن دسته لباس زیر ها به حساب می آید که برای انواع محیط ها و شرایط کاربردی پراستفاده می باشد. این لباس زیر در مدل های مختلف کاربرد های متفاوتی دارد که هرکدام از این مدل ها داخل کمد لباس خانم ها ضروری است.

همچنین این لباس زیر نسبت به پارچه مصرفی و کاربردی که دارد دارای قیمت های مختلفی می باشد.

انواع سوتین زنانه

سوتین از لباس زیر های پرمصرف خانم ها به حساب می آید و برای زمان و مکان های متفاوت انواع مختلفی هم در نظر گرفته شده است. خرید سوتین در انواع مختلف داخل کمد شما لازم است تا در موقعیت های مختلف بتوانید انواع مدل لباس دلخواه خود را برتن کنید. انواع مدل های شامل:

 جک دار

یکی از انواع سوتین دخترانه پرطرفدار در بین خانم های جوان جک دار می باشد. این مدل بیش تر مناسب خانم هایی است که سینه های کوچک و افتاده ای دارند. با استفاده از این مدل سینه ها را بالا نگه می دارند و سینه را یک الی دو سایز بزرگتر نشان می دهند و باعث خوش فرم تر دیده شدن آن می شوند.

سوتین اسفنجی

استفاده از سوتین اسفنجی برای حجم دهی به سینه

 اسفنجی

سوتین اسفنجی، یکی دیگر از مدل های زنانه است که در بین خانم هایی که میخواهند به سینه های خود فرم بدهند و حجم سینه خود را بزرگتر نشان دهند بیش تر استفاده می شود. این مدل به دلیل استفاده ابر در داخل آن تنوع طرح و رنگ بیش تری نسبت به سایر مدل ها دارد.

اسپرت

سوتین اسپرت، در دسته لباس زیر های ورزشی قرار می گیرد. یکی از انواع مدل هایی است که اکثر دختر خانم های جوان برای محیط و فعالیت های ورزشی از آن استفاده می کنند. تحرک ورزشی بدون استفاده از لباس زیر، باعث افتادگی سینه ها می شود و گزینه مناسب برای این شرایط سوتین اسپرت می باشد.

 مجلسی

سوتین مجلسی، همانطور که از اسمش مشخص است برای زیباتر نشان دادن لباس مجلسی کاربردی است. سوتین مجلسی دارای تنوع مدل بسیار بالایی است تا با انواع مختلف لباس هماهنگی داشته باشد.

 طبی

این مدل سوتین، به نوعی درمانی می باشد و توصیه اکثر پزشکان بعد از جراحی ماموپلاستی استفاده از سوتین طبی می باشد. این مدل لباس زیر ساده، بدون فنر و هرگونه ایجاد حساسیت می باشد. درواقع این مدل به سرعت بهبود بعد از جراحی کمک می کند.

 فانتزی

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند لباس زیری که استفاده می کنند فانتزی باشد و از طرح های ساده و یا مدل های اسپرت و مجلسی خیلی استقبال نمی کنند. لباس زیر های فانتزی بیش ترین تنوع رنگ و طرح را در مقایسه با سوتین های دیگر دارند و انواع مدل های کاپدار و بدون کاپ آن برای سایز های مختلف وجود دارد.

جنس های متنوع سوتین زنانه

جنس سوتین زنانه نخی، مناسب استفاده روزانه

جنس های متنوع سوتین زنانه

چون لباس زیر، از آن دسته لباس هایی به حساب می آید که در هر شرایطی مورد استفاده است لازم است تا در هر موقعیتی از جنس مناسب با محیط استفاده شود. جنس های مختلف شامل:

  • نخی
  •  شیشه ای
  •  چرم
  •  گیپور
  •  ساتن
برند های مطرح تولید کننده سوتین زنانه

تاثیرات برند سوتین زنانه، بر کیفیت آن

برند های مطرح تولید کننده

اکثر افراد ترجیح می دهند سوتین خود را از برند های محبوب و پرطرفدار انتخاب کنند تا از کیفیت آن مطمئن باشند. از برند های مطرح خارجی تولید کننده می توان به برند های ویکتوریا سکرت، ان بی بی، اسپرت، آناتف و … اشاره کرد.

سوتین زنانه و دخترانه در زیرپوش

سوتین برای خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است و پیدا کردن این لباس زیر با تنوع رنگ، مدل، کیفیت بالا و قیمت مناسب کار آسانی نمی باشد. لیست قیمت به روز و امکان خرید سوتین زنانه و دخترانه در زیرپوش موجود بوده و انتخاب را برای شما آسان تر می کند.