2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ زرشکی، از سوتین های کاربردی و راحت برای خانم هایی است که سینه های سنگینی دارند.
2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ – کرم، محصولی فوق العاده برای همه خانم های جذاب و حتی خانم هایی است که
2.950.000 ریال
سوتین طبی سایز بزرگ – سرمه ای، یک سوتین راحت با ظاهری مناسب است و برای خانم هایی که عمل

سوتین طبی چیست؟

سوتین طبی، سوتین های بدون فنر با کم ترین میزان حساسیت زایی می باشند. قفل این سوتین ها در قسمت جلوی آن طراحی شده است تا فرد در هنگام باز و بسته کردن دچار مشکل نشود. در بخش های داخلی لباس زیر طبی جیب هایی طراحی شده اند که با قرار دادن اسفنج های مختلف در این قسمت سینه ها پرتر و بزرگتر از سایز معمول خود نشان داده می شوند. این سوتین ها مناسب خانم هایی است که سایز سینه کوچکی دارند و یا به دلایل مختلف جراحی سینه انجام داده اند.

سوتین طبی چیست

سوتین طبی، بدون فنر و با حساسیت پایین

کاربرد سوتین طبی

سوتین طبی همانطور که از اسمش مشخص است، خاصیت درمانی دارد. کاربرد اصلی آن برای خانم هایی است که جراحی سینه انجام داده اند. این نوع سوتین به خاطر طراحی متفاوتی که دارد بهترین انتخاب برای بهبودی کامل می باشد. خیلی از خانم ها به دلایل مختلف ژنتیکی، هورمونی و … ممکن است سایز سینه بزرگی داشته باشند. این حالت هم فرم بدن افراد را از حالت عادی خارج می کند هم احتمال مشکلات گردنی را برای افراد زیاد می کند. عمل ماموپلاستی مناسب این افراد می باشد و شرایط مراقبت بعد از عمل نیز مهم ترین قسمت عمل می باشد که به کمک لباس زیر طبی می توان سرعت بهبود را افزایش داد.

 انواع سوتین طبی

  • تیشرتی
  • کامیزولی
  • جلو بازشو
  • ورزشی
انواع سوتین طبی

انواع سوتین طبی با تعداد قزن های مختلف

خرید سوتین طبی از سایت زیرپوش

استفاده از مدل طبی، برای خانم هایی که جراحی سینه انجام داده اند بسیار ضروری می باشد. بعد از عمل استفاده از یک سوتین مناسب به شکل گیری فرم سینه و بهبودی سریع فرد کمک می کند. برای خرید سوتین طبی با قیمت مناسب و اندازه دلخواه نیاز به صرف زمان زیادی می باشد. خرید سوتین از سایت زیرپوش این مزیت را دارد که اطلاعات مختلف محصول و نظرات افراد در داخل سایت قرار داده می شود و از این طریق می توانید بدون صرف زمان و نگرانی ثبت سفارش محصول خود را انجام دهید.