2.200.000 ریال
سوتین اسفنجی فانتزی، از برند های با کیفیت و با دوام HNX، یک لباس زیر روزانه کاربردی برای خانم ها
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی ساده، از مدل های کاربردی و ضروری کشوی خانم ها می باشد. این مدل سوتین با کیفیت بسیار
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – سرخابی از سوتین های جذاب با سه بند زیبا در قسمت جلو سوتین برای افزایش زیبایی
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – کرم از سوتین های بسیا زیبا، خوش دوخت و جذاب است. سوتین اسفنجی آناتف – کرم
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – یاسی از سوتین های راحت، خوش دوخت و زیباست. این سوتین لطیف است و الیافی نرم
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – آبی کاربنی از سوتین های با کیفیت و زیباست. این سوتین خوش دوخت، جک دارد و
1.350.000 ریال
سوتین اسفنجی آناتف – مشکی از سوتین های شیک، خوش دوخت و مناسب خانم های جذاب است. این سوتین زیبا

خرید انواع سوتین اسفنجی

نوع دیگری از سوتین که در بین خانم های جوان بسیار محبوب و پرطرفدار است، سوتین اسفنجی می باشد. این مدل همانطور که از اسمش مشخص است، به سوتینی گفته می شود که طراحی متفاوتی دارد. داخل آن از اسفنج های ثابت و متحرک برای راحتی بیش تر خانم ها استفاده شده است. استفاده از مدل اسفنجی باعث فرم دهی به بالا تنه در زیر لباس ها نیز می شود.

سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی، مدل محبوب و پرطرفدار

کاربرد مدل اسفنجی

مدل اسفنجی، نسبت به سوتین های دیگر تنوع بسیار بالایی دارد و انتخاب خانم های فانتزی پوش می باشد. این مدل در دسته ی سوتین های کاربردی قرار می گیرد و به دلیل اسفنجی که در آن استفاده شده است سایز سینه را بیش تر نشان می دهد. فرم طبیعی تری دارد و برای استفاده در مهمانی ها و مجالس بسیار کاربردی می باشد. کاربرد دیگری که این نوع سوتین برای خانم ها دارد پوشش کامل بدن در زیر لباس های بدن نما و پوشاندن کامل برجستگی سینه خانم ها می باشد.

انواع سوتین های اسفنجی

مدل اسفنجی چون از سوتین های محبوب بین خانم ها می باشد، انواع مختلف آن روانه بازار شده است که شامل مدل ساده، مجلسی، جک دار و فانتزی می باشد که انواع مختلف آن در محیط های مختلف کاربردی است. سوتین ساده و فانتزی برای استفاده روزانه خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. مدل های مجلسی و جک دار آن نیز برای خوش فرم تر نشان دادن لباس مجلسی در سبد خرید خانم ها ضروری می باشد.

انواع سوتین های اسفنجی

سوتین مناسب برای استفاده روزانه

مزایای استفاده از لباس زیر اسفنجی

سوتین، از آن دسته لباس های زیر است که مزایای استفاده از آن از معایب احتمالی آن بیش تر است. لباس زیر اسفنجی نقش محافظ و نگه دارنده را برای سینه دارد، باعث خوش فرم تر شدن حالت سینه می شود و از افتادگی سینه ها جلوگیری می کند. مهم ترین نکته این است که با زیباتر نشان دادن فرم سینه باعث ایجاد اعتماد به نفس در خانم هایی که به استایل خود اهمیت می دهند می شود.

معایب استفاده از لباس زیر اسفنجی

استفاده طولانی مدت از سوتین، در هنگام خواب و به صورت روزانه توصیه نمی شود و ممکن است مضرراتی نیز به همراه داشته باشد. مدل اسفنجی نیز مانند انواع سوتین اگر طولانی مدت استفاده شود ممکن است موجب آسیب رسانی به پوست شود. بهترین راهکار برای جلوگیری از عوارض این نوع سوتین، انتخاب سوتینی است که نه تنگ باشد نه گشاد، چون در این حالت به بافت سینه فشار کم تری وارد می شود.

مزایای استفاده از لباس زیر اسفنجی

استفاده از لباس زیر اسفنجی برای بالا نگه داشتن سینه

سوتین اسفنجی در زیرپوش

این سوتین، به خاطر وجود اسفنج از تنوع مدل و طرح بیش تری برخوردار است. یکی از ویژگی هایی که این مدل را نسبت به مدل های دیگر محبوب تر کرده است طرح های فانتزی بر روی سوتین می باشد. خرید از زیرپوش این مزیت را دارد که انواع مدل ها، طرح و قیمت سوتین اسفنجی را برای شما در یک صفحه به نمایش می گذارد و شما می توانید مدل دلخواه خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.