1.350.000 ریال
سوتین ورزشی sport – طوسی، یک محصولی بی نظیر برای استفاده روزانه خانم ها و همچنین مناسب ورزش کردن است.
1.350.000 ریال
سوتین ورزشی sport – صورتی، محصولی مناسب برای بانوانی است که به دنبال یک سوتین راحت و مناسب برای استفاده
1.350.000 ریال
سوتین ورزشی sport – مشکی، محصولی بی نظیر برای خانم هایی که به دنبال یک سوتین راحت و مناسب برای
1.350.000 ریال
جنس سوتین ورزشی sport – زرشکی، سینه های شما را در طول روز بالا نگه می دارد و دارای اسفنج
1.350.000 ریال
سوتین ورزشی sport – کرم، محصولی فوق العاده برای استفاده روزانه و هنگام ورزش است و جنس آن ترکیبی از

خرید انواع سوتین اسپرت

سوتین اسپرت زنانه، نوعی از لباس زیر است که مناسب افراد ورزشکار می باشد. تفاوت اساسی سوتین ورزشی با مدل های دیگر در نحوه طراحی آن است. این مدل بدون قفل و قزن می باشد تا در هنگام تحرکات ورزشی مانع فعالیت فرد نباشد.
سوتین زنانه جنس راحتی دارد و جذب آن بسیار بالاست. همچنین تعریق بدن را به خوبی جذب می کند. بیشتر سوتین های اسپرت ورزشی دارای بند پهن ثابت می باشند و بعضی از مدل های آن قابلیت تنظیم بند دارند. مدل های دارای تنظیم بند عموما انتخاب مناسب تری می باشند. اکثر خانم های ورزشکار در هنگام ورزش در زیر تاپ و تیشرت های ورزشی برای جلوگیری از افتادگی سینه از سوتین ورزشی استفاده می کنند.

سوتین اسپرت

عکس سوتین اسپرت، جنس راحت با جذب بالا

کاربرد و مزیت سوتین اسپرت

این مدل لباس زیر انواع مختلفی دارد که شامل سوتین‌اسپرت ساده، ورزشی، اسپرت کاپدار و حوله ای می باشد. انواع مدل های این سوتین در موقعیت های مختلف کاربردی می باشد. بیشترین استفاده این سوتین برای افرادی است که در محیط های ورزشی قرار می گیرند و می خواهند سینه های خود را در هنگام تحرک بالا نگه دارند.
تنها کاربرد و مزیت سوتین اسپرت در فعالیت های ورزشی نمی باشد. بسیاری از خانم ها که سینه های افتاده دارند و در عین حال به دنبال راحتی هستند، از سوتین های ساده و کاپدار برای استفاده روزانه خود نیز استفاده می کنند.

کاربرد و مزیت سوتین اسپرت

کاربرد و مزیت سوتین اسپرت در محیط های ورزشی

تفاوت سوتین اسپرت با نیم تنه ورزشی

هر دو مدل نقش محافظت از سینه را برای خانم ها دارند. تفاوت سوتین اسپرت با نیم تنه ورزشی عموما شامل موارد زیر می شود:

  1. نیم تنه ها دارای بند پهن می باشند و با بند سینه ها را نگه می دارند، اما اکثر سوتین ها، بند نازکی دارند و یا بدون بند می باشند.
  2. سوتین یک پوشش ضروری برای نگه داری سینه ها می باشد اما نیم تنه ها بیش تر جنبه زیبایی دارند و استایل افراد را می سازند.
  3. نیم تنه چون بخش بیش تری از بالا تنه را پوشش می دهد در محیط خانه، محیط های ورزشی به تنهایی نیز کاربرد دارد. سوتین ورزشی لازم است تا با لباس های دیگر استفاده شود.
  4. نیم تنه، تقریبا تا بخش هایی از زیر سینه را پوشش می دهد و اکثر خانم های ورزشکار از نیم تنه برای نشان دادن عضلات شکم بعد از تمرینات ورزشی استفاده می کنند تا تغییرات بدنی خود را مشاهده کنند اما سوتین ورزشی تنها همان قسمت سینه را پوشش می دهد.
تفاوت سوتین اسپرت با نیم تنه ورزشی

تفاوت سوتین اسپرت با نیم تنه ورزشی

سوتین اسپرت در زیرپوش

اگر شما هم از آن دسته خانم های ورزشکار هستید که به دنبال خرید سوتین اسپورت شیک می باشید، خرید سوتین اسپرت از زیرپوش گزینه مناسبی است. سایت زیرپوش یکی از سایت های معتبر برای خرید انواع سوتین اسپورت دخترانه و زنانه در انواع رنگ ها و مدل ها مناسب با انواع سلیقه ها می باشد؛ زیرپوش لیست قیمت جدیدترین انواع سوتین ورزشی را در اختیار شما قرار داده و در انتخاب بهترین نوع سوتین مدنظر شما کمک می کند. همچنین زیرپوش در داخل دسته بندی خود تمام اطلاعات محصولات از جنس، کیفیت، قیمت و تصاویر اصلی محصول را به طور کامل قرار داده است تا افراد مدل دلخواه خود را مقایسه کنند و با اطمینان از سایت خرید کنند.