650.000 ریال
شورت کبریتی اسپرت با بهترین الیاف از شورت های کاربردی و راحت است. این شورت اسپرت از 5 درصد اسپاندکس

شورت کبریتی چیست

شورت کبریتی، نمونه ای از شورت ها ساده می باشد، با طرح پارچه بسیار ساده خط دار. این مدل شورت کاربرد کاملا یکسانی با شورت های معمولی دیگر دارد.
این شورت، طرح ساده بسیار پرطرفداری دارد و اکثر دختر خانم های خوش سلیقه طرح کبریتی را در لیست خرید های خود قرار داده اند.
پارچه جنس کبریتی، قابلیت دوخت انواع مدل ها را دارد و مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است.

شورت کبریتی چیست

شورت کبریتی، نوعی پارچه ی خط دار

کاربرد شورت کبریتی

شورت، لباس زیری است که همیشه در زیر لباس های دیگر قرار دارد. اما توجه به جنس و کیفیت آن نکته ی مهمی می باشد. شورت، تماس مستقیم با بدن دارد. شورتی که استفاده می کنید باید با بدنتان سازگاری داشته باشد. اکثر افراد به طرح شورت نیز اهمیت زیادی می دهند.
شورت در طرح ها و نمونه های مختلفی وجود دارد. خیلی از خانم ها با طرح های فانتزی و گاها گل دار ارتباط خوبی می گیرند.
اما مدل کبریتی مناسب دختر خانم هایی است که به طرح های فانتزی علاقه چندانی ندارند و از شورت ساده هم استقبال نمی کنند. طرح کبریتی، نوعی پارچه با کیفیت می باشد. این مدل، مناسب افرادی است که به دنبال یک طرح ساده جذاب می باشند.
طرح کبریتی، پارچه پرمصرفی است که برای انواع مدل های شورت مورد استفاده قرار می گیرد. و جنس نخ و پنبه آن طرفداران زیادی دارد.

کاربرد شورت کبریتی

کاربرد مدل کبریتی در همه شورت ها

خرید شورت کبریتی از سایت زیرپوش

این مدل شورت، دارای پارچه پرطرفداری می باشد. این جنس سرعت فروش بالایی دارد و بیش تر اوقات پیدا کردن آن زمان بر است.
اگر به دنبال خرید شورت های با کیفیت کبریتی هستید. سایت معتبر زیرپوش با تنوع رنگ و مدل بالا، در اختیار شما قرار دارد تا لباس زیر دلخواه خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.