600.000 ریال
شورت فانتزی لامبادا ضربدری، از سری شورت های با دوام و با کیفیت می باشد. این مدل شورت مناسب دختر
2.600.000 ریال
شورت لامبادا طرح دار، لباس زیری فوق العاده برای آفتاب گرفتن و استفاده روزمره است. از این شورت می توانید

خرید انواع شورت لامبادا

یکی از انواع شورت های محبوب خانم ها، شورت لامبادا می باشد. این شورت طراحی کاملا متفاوتی با شورت های دیگر دارد و از یک بند نازک و پارچه مثلثی شکل تشکیل شده است. لباس زیر، برای خانم ها جذابیت بسیار زیادی دارد و شورت از نمونه های کاربردی برای خانم ها به حساب می آید. مدل لامبادا هم در زمینه جذاب تر کردن روابط عاطفی تاثیر گذار است؛ هم مانع خط افتادن در زیر لباس های تنگ و چسبان می شود

شورت لامبادا

لامبادا از شورت های محبوب

کاربرد

این نوع از شورت، برای همه خانم ها کاربردی نمی باشد. این مدل، یک شورت کاملا فانتزی می باشد که از نظر ظاهری به نسبت شورت های دیگر زیبا تر است.

اما کاربرد لامبادا، تنها به خاطر زیبایی ظاهری نیست. اگرچه لباس زیر لامبادا ظاهرا یه پارچه ساده است که با یک بند متصل شده است اما کاربرد آن در زیر لباس های مجلسی نمایش داده می شود.

  • استفاده از شورت های معمولی در زیر لباس های مجلسی، شلوار و شلوارک های جذب، نمای خوبی ندارد و خط شورت کاملا مشخص می باشد.
  • خیلی از خانم ها، که به پوشیدن شورت علاقه چندانی ندارند. اعتقاد دارند که  لامبادا از شورت های معمولی راحتی بیش تری دارد چون این شورت پوشش کم تری دارد.
  • اما این نکته را فراموش نکنید لباس زیر لامبادا، مناسب استفاده روزانه نمی باشد. تنها در زمان های خاص یا زیر لباس هایی که خط شورت مشخص است از این مدل شورت استفاده کنید.

کاربرد لامبادا

کاربرد لامبادا، در زیر لباس جذب

جنس شورت لامبادا

شورت لامبادا، یک شورت کاملا فانتزی می باشد. جنس های مختلف این شورت شامل: چرم، لاتکس و دانتل می باشد. این جنس ها طراحی و جذابیت بیش تری نسبت به جنس های دیگر دارد؛ اما سازگاری این جنس ها با بدن افراد متفاوت است و کاملا به سیستم بدن افراد بستگی دارد.

اگر پوست بدن حساسی دارید و با هر جنس پارچه ای سازگاری ندارید شورت  خود را از جنس نخ پنبه خریداری کنید. تا دیگر نگران عوارض بعد از استفاده آن نباشید.

جنس شورت لامبادا

نخ پنبه، بهترین جنس شورت

شورت لامبادا زیرپوش

تنوع بسیار زیادی در رنگ و مدل لامبادا وجود دارد. اگر روی خرید لباس زیر خود حساس هستید، باید زمان زیادی را صرف خرید خود کنید تا رنگ و طرح محبوبتان را پیدا کنید. خرید شورت لامبادا از سایت زیرپوش، کار ساده تری می باشد. لیست قیمت به روز و خرید انواع شورت لامبادا امکانی است که زیرپوش فراهم کرده و به راحتی با انتخاب ظرح های دلخواهتان آنها را سفارش دهید.