700.000 ریال
شورت Victoria secret، لباس زیر نخی و خنک مناسب خانم ها می باشد. اکثر خانم ها علاوه بر فانتزی بودن
700.000 ریال
شورت فانتزی لیزری، از جدید ترین شورت های طراحی شده برای لباس های تنگ و چسبان می باشد. شورت فانتزی
650.000 ریال
شورت نخ پنبه ساده با الیاف نخ پنبه و نرم برایتان راحتی را به ارمغان می آورد. این لباس زیر

خرید انواع شورت ساده

شورت ساده، دو پارچه مثلثی به هم دوخته شده می باشد. که برای پوشاندن نقاط حساس بدن استفاده می شود. این لباس زیر، یک وسیله شخصی است و استفاده روزانه دارد. کم تر کسی وجود دارد که در طول روز بدون لباس زیر به امور روزانه خود رسیدگی کند.

این لباس زیر، ظاهر کاملا ساده ای داشته و دو پارچه به هم دوخته شده اند. اما همین پارچه کوچک یک وسیله پوشش دهنده و محافظ بدن افراد می باشد.

شورت ساده چیست

شورت ساده برای پوشاندن نقاط حساس بدن

بهترین جنس شورت

شورت، لباس زیری است که در تماس مستقیم با یکی از حساس ترین نقاط بدن می باشد. اگر لباس زیری که استفاده می شود جنس مناسبی نداشته باشد. حساسیت و عفونت را در بدن افزایش می دهد.

یکی از مسائلی که در خرید لباس زیر باید روی آن حساس باشید. جنس پارچه ای است که می خواهید از آن استفاده کنید.

  • افراد برای حفظ بهداشت و سلامت بدن خود از لباس زیر استفاده می کنند. به خاطر فراوانی مصرف آن، تنوع جنس پارچه آن بسیار زیاد می باشد.
  • این لباس زیر، در جنس های مختلف، کتان، گیاهی، چرم ، پلاستیک و… وجود دارد. در زمان خرید خود، به جنس پارچه آن دقت کنید که با بدنتان سازگار باشد.
  • بهترین جنسی که، هیچ گونه حساسیت و تعریق را برای بدن ایجاد نمی کند. جنس نخ پنبه می باشد. جنس نخی، راحت و بادوام است و با هر نوع بدنی سازگاری دارد.
بهترین جنس شورت

نخ پنبه، بهترین جنس شورت

فواید استفاده از شورت ساده

همیشه یک لباس زیر ساده همراه خود داشته باشید. تنوع مدل های مختلف برای زمان های مختلف ضروری است. اما شورت ساده در هر موقعیتی لازم است.

  1. کم دردسر ترین لباس زیری که می توانید پیدا کنید. جنس ساده نخی می باشد. این مدل، به خوبی بخش حساس بدن را پوشش می دهد و مانع ورود آلودگی و عفونت به بدن می شوند.
  2. لباس زیر ساده، راحتی بیش تری دارد و استفاده از آن احساس بهتری در فرد ایجاد می کند.
  3. یکی از زمان هایی که واجب است تا حتما این پارچه ساده را همراه خود داشته باشید. در زمان عادت ماهانه می باشد. پد های بهداشتی روی شورت های ساده بهتر قرار می گیرند.
  4. آخرین کاربردی که، همه ی شورت ها دارند. جلوگیری از تماس مستقیم بخش های حساس بدن با شلوار می باشد.
فواید استفاده از شورت ساده

فواید استفاده از شورت ساده برای جلوگیری از ورود عفونت

شورت ساده در سایت زیرپوش

استفاده از شورت، محدود به زمان و مکان خاصی نمی شود. افراد در هر شرایطی، نیاز به استفاده از لباس زیر تمیز دارند. شورت ساده، از لباس زیر هایی به حساب می آید که در کشوی لباس همه ی افراد وجود دارد.

زیرپوش امکان خرید انواع شورت ساده در رنگبندی های متفاوت و جذاب را برای شما فراهم کرده و با مشاهده اطلاعات محصولات و راهنمای خرید، می توانید خرید سریع و با کیفیتی را تجربه کنید.