4.500.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل اروپایی ژینا، با کیفیت فوق العاده بالا و طرح شیک و ساده از سوتین های
2.550.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل اروپایی ژینا – با طرح فانتزی پرطرفدار و ترکیبی از تور و دانتل می باشد.
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل میسا، یک لباس زیر زنانه فانتزی و جذاب است که طراحی ظریف و خاصی دارد
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل میسا، یک لباس زیر زنانه فانتزی و جذاب است که طراحی ظریف و خاصی دارد
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل میسا، انتخاب هر خانم شیک پوش و خوش سلیقه ای است که به ظاهر خود
2.250.000 ریال
ست شورت و سوتین دانتل میسا، یک لباس زیر زنانه فانتزی با طراحی جذاب و زیباست که هر خانمی باید

خرید انواع ست دانتل زنانه

ست دانتل، از ست های محبوب در لباس زیر می باشد. خانم های خوش سلیقه ای که به لباس زیر خود اهمیت می دهند. از این ست استفاده ی بیش تری می کنند.

این ست، در واقع به ترکیب شورت و سوتین هایی گفته می شود که با پارچه های ظریف از جنس ابریشم ساخته شده است. و دوخت آن ساده نیست و روی پارچه، طرح های ظریف دانتل کار شده است. دانتل همیشه دارای آستری برای اتصال در زیر لباس می باشد.

ست دانتل چیست

ست دانتل، پارچه ای از جنس ابریشم

کاربرد ست دانتل

لباس زیر، در هر شرایطی برای خانم ها کاربردی می باشد. اکثر خانم ها لباس زیر های خود را به صورت ست خریداری می کنند. یکی از نمونه های پرمصرف در بین ست های لباس زیر، ست دانتل می باشد.

این ست، کار شده می باشد و جلوه زیبایی را برای شما ایجاد می کند. به همین دلیل در دسته ست های مجلسی قرار دارد.

ست گیپور، اغلب سلیقه ی خانم هایی است که به تور علاقه مند هستند. اما ست های گیپور بدون هیچ گونه آستری هستند و در تماس مستقیم با بدن قرار می گیرند. خانم هایی که با ست های گیپور احساس خوبی ندارند. این نوع ست، جایگزین مناسبی می باشد.

اگر درشت اندام هستید. از ست های توری بیش تر استفاده کنید. لباس زیر دانتل با طرح های ریز و رنگ های تیره، به کوچک تر نشان دادن اندام شما کمک می کند.

این ست، محدودیت سنی ندارد. لباس زیر دانتل چون دارای طرح های بسیار ظریف و کمی می باشد. افراد با هر سن و سلیقه ای می توانند از ست های دانتل استفاده کنند.

کاربرد ست دانتل

کاربرد ست شورت و سوتین دانتل در ایجاد جلوه ی زیبا

انواع ست دانتل زنانه در زیرپوش

خرید ست، مثل لباس زیر های دیگر نیاز به صرف زمان زیادی دارد. در حالی که شما حضوری اقدام به خرید لباس زیر خود بکنید. لباس زیر مورد نیازتان ممکن است برای سایز شما ناموجود شود. حتی امکان ناموجود بودن رنگ و طرح دلخواهتان نیز وجود دارد.

اگر وقت کافی برای گشتن و خرید لباس زیر خود ندارید. خرید خود را از سایت زیرپوش انجام دهید. زیرپوش امکان مشاهده انواع ست شورت و سوتین زنانه دانتل را در اختیار شما قرار می دهد. با بررسی جزئیات می توانید خرید با کیفیتی را داشته باشید.