2.200.000 ریال
ست شورت و سوتین اسفنجی برتا بلند با رنگبندی متنوع از ست های فانتزی و زیبا برای خانم های خوش
2.650.000 ریال
ست شورت و سوتین اسفنجی برتا، یک لباس زیر زنانه فوق العاده برای خانم های جوان، جذاب و شیک پوش
2.650.000 ریال
ست شورت و سوتین اسفنجی برتا – قرمز، محصولی فوق العاده برای خانم های شیک پوش است که می خواهند
2.650.000 ریال
ست شورت و سوتین اسفنجی برتا – مشکی، یک ست بی نظیر برای خانم های شیک پوش و جذاب است.

خرید انواع ست اسفنجی

یکی از راه های خوش پوش بودن و زیبا تر دیده شدن استایل خانم ها، استفاده از لباس های ست می باشد. این نکته شامل ست بودن لباس زیر نیز می شود. خانم هایی که به پوشش خود اهمیت می دهند طرفدار ست های اسفنجی می باشند. ست اسفنجی، همان شورت و سوتین ابر دار با تناژ رنگی یکسان می باشد.

ست اسفنجی چیست

ست شورت و سوتین اسفنجی، راهی برای حجم دادن به سینه ها

کاربرد لباس زیر اسفنجی

ست بودن لباس زیر در زیباتر دیده شدن استایل نقش مثبتی ایفا می کند. اما کاربرد اصلی مدل اسفنجی در سوتین آن می باشد. سوتین اسفنجی نسبت به لباس زیر های دیگر جلوه زیبا تری دارد و ویژگی خاص آن حجم دادن فوق العاده به سینه های خانم ها می باشد.

همچنین، انتخاب مناسبی برای قرینه تر دیده شدن سینه های نامتقارن می باشد. برای شرکت در مجالس باعث بهتر دیده شدن لباس می شود.

تنها لباس زیری که به فرم دهی سینه ها کمک می کند مدل اسفنجی می باشد. ست های دیگر لباس زیر برای افراد با مدل سینه های مختلف کاربردی است اما سوتین اسفنجی با اندازه ابر های مختلف برای همه افراد با سایز های مختلف کاربردی می باشد.

تفاوت مدل اسفنجی و جک دار

لباس زیر اسفنجی و جک دار، هردو برای فرم دهی سینه ها بهترین گزینه می باشند. سوتین جک دار، دارای جک در قسمت زیرین کاپ می باشد تا سینه ها را به بهترین شکل به سمت بالا بکشد. اما مدل اسفنجی حجم سینه ها را افزایش می دهد و باعث بهتر دیده شدن سینه های کوچک می شود.

تفاوت ست اسفنجی و جک دار

تفاوت ست اسفنجی و جک دار در حجم دهی سینه

ست شورت و سوتین اسفنجی در زیرپوش

خرید یک لباس زیر اسفنجی با کیفیت و خوش دوخت نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. خرید اینترنتی یک راه میانبر برای رسیدن به ست اسفنجی با کیفیت دلخواه می باشد. زیرپوش امکان خرید انواع ست شورت و سوتین اسفنجی را برای شما فراهم کرده و با مشاهده محصولات و مقایسه آنها می توانید انتخاب مناسبی را داشته باشید.