2.200.000 ریال
ست شورت و سوتین اسپرت کاپدار pink – رنگ بندی، محصولی مناسب برای خانم های ورزشکار شیک پوش و همچنین
2.350.000 ریال
ست شرت و سوتین اسپرت calvin klein کاپ دار، یک ست لباس زیر زنانه اسپرت ورزشی است که گزینه مناسبی
3.300.000 ریال
ست شورت و سوتین اسپرت calvin klein بدون کاپ، محصولی فوق العاده برای خانم های شیک پوش و امروزی است.

خرید انواع ست اسپرت زنانه

ست کردن لباس، قسمتی از ساخت یک استایل زیبا و متفاوت می باشد. داشتن استایل ست تنها مختص لباس های رویی افراد نمی شود؛ بسیاری از خانم ها به ست بودن لباس زیر خود نیز اهمیت بسیاری می دهند. ست لباس زیر اسپرت هم از نماد های خوش استایل بودن در باشگاه های ورزشی می باشد. اکثر خانم های ورزشکار از طرفداران ست های ورزشی می باشند.

ست اسپرت چیست

ست اسپرت، مناسب استایل ورزشی

کاربرد های ست اسپرت

ست شورت و سوتین اسپرت از پرکاربردی ترین لباس زیر ها در محیط ورزشی می باشند. استفاده از لباس زیر در هنگام ورزش یک امر ضروری است و استفاده نکردن از آن در هنگام ورزش باعث ضربه به سینه ها و افتادگی آن می شود. ست ورزشی دارای ویژگی هایی است که به نسبت ست های معمولی کاربردی تر است. این لباس ها بدون قفل و قزن می باشند که در هنگام تحرکات ورزشی دست و پا گیر نباشند همچنین جذب بالایی دارند که به راحتی تعریق بدن را می گیرند. ست های ورزشی از راحت ترین لباس زیر ها می باشند.

کاربرد های ست اسپرت

از کاربرد های ست ورزشی جذب تعریق بدن

ست لباس زیر اسپرت در زیرپوش

در هنگام خرید ست شورت و سوتین اسپرت باید به جنس آن توجه کافی داشته باشید. اگر جنس ست شما نخی یا بی کیفیت باشد در هنگام تحرک هیچ فایده ای برای محاظت از سینه ندارد. همچنین به راحتی از بین می رود و جذب خوبی برای تعریق بدن ندارد. خرید یک ست مناسب، با کیفیت بالا و قیمت مناسب مطابق با سلیقه یک فرد کار دشواری می باشد و نیاز به زمان زیادی دارد.

برای این که یک ست ورزشی زیبا با کیفیت دلخواه داشته باشید خرید آنلاین گزینه مناسبی می باشد. سایت زیرپوش امکان خرید انواع ست شورت و سوتین اسپرت در رنگ های جذاب را برای شما فراهم کرده است. با مشاهده اطلاعات و راهنمای خرید در زیرپوش می توانید با خیالی آسوده از خرید خود لذت ببرید.