خرید انواع نیم تنه راحتی

نیم تنه راحتی، به لباس نخی گفته می شود که دارای دو بند است و تنها تا نیمه بدن را پوشش می دهد. زمانی که صحبت از راحتی و در عین حال زیبایی استایل می شود کاربرد نیم تنه ها پررنگ می شود. این مدل، تنها مختص دختر خانم های جوان نمی باشد و خانم ها در هر بازه سنی و با هر سلیقه ای می توانند از این مدل نیم تنه ها استفاده نمایند.

نیم تنه راحتی چیست

نیم تنه راحتی، لباس نخی با دو بند

کاربرد نیم تنه راحتی

این مدل، همانطور که از اسمش مشخص است برای راحتی بیش تر خانم ها استفاده می شود. اکثر خانم ها بعد از یک روز خسته کننده و استفاده مداوم از سوتین های فنردار و تنگ، برای راحتی بیش تر در طول روز از نیم تنه های ساده نخی استفاده می کنند. نیم تنه ای که دارای طرح های فانتزی باشد برای خانم هایی که فرم بدن کشیده و شکم تختی دارند در مهمانی ها و دورهمی ها استایل شیک و خاصی را می سازد.

انواع نیم تنه راحتی

  • نیم تنه ساده، اگر صرفا برای استفاده روزانه باشد دارای جنس ساده نخی است که این مدل اکثرا دارای دو بند پهن می باشد که تا زیر سینه ها را پوشش می دهد و بدون هرگونه قفل و قزن می باشد. این مدل کاپ و فنری هم ندارد که به سینه ها فشاری وارد نشود.
  • مدل فانتزی، تفاوت چندانی با نیم تنه ساده ندارد. تنها تفاوتی که بین این دو وجود دارد در جنس پارچه و طراحی آن می باشد. مدل های فانتزی در انواع جنس های نخی، توری و پلاستیکی وجود دارند و در انواع استایل های کژوال و یا به همراه کت های مختلف در مهمانی ها استفاده می شوند.
  • مدل اسپرت، همان سوتین ورزشی است با راحتی بیش تر بدون کاپ و فنر. این مدل بیش تر برای ورزش های سبک قابلیت استفاده دارد.
انواع نیم تنه راحتی

نیم تنه اسپرت، از انواع نیم تنه های راحتی مناسب ورزش های سبک

انواع نیم تنه راحتی در سایت زیرپوش

نیم تنه، چون در دسته لباس های فانتزی پرکاربرد قرار دارد، در لیست خرید بیش تر خانم های جوان قرار دارد. اما پیدا کردن یک نیم تنه جذاب با کیفیت و بادوام کار دشواری می باشد. خرید نیم تنه از سایت معتبر زیرپوش یکی از راه هایی است که خرید کردن را برای شما آسان تر می کند. زیرپوش لیست قیمت انواع نیم تنه راحتی در رنگ های جذاب را ارائه کرده و با مشاهده محصولات و مقایسه آنها می توانید خرید خوب و به صرفه ای را تجربه کنید.