خرید انواع نیم تنه اسپرت

نیم تنه، لباسی است که تا نیمه بدن را پوشش می دهد و شامل انواع مختلفی می باشد. خانم های ورزشکار برای انجام تحرکات ورزشی خود نیاز به لباسی دارند که هم محافظ باشد هم در آن احساس راحتی کنند. نیم تنه ورزشی جز آن دسته لباس زیر ها می باشد که در انجام حرکات ورزشی استفاده می شود. اکثر خانم های ورزشکار برای مشاهده تغییرات بدنی خود از نیم تنه ها استفاده می کنند.

نیم تنه اسپرت

نیم تنه اسپرت، برای مشاهده تغییرات بدنی

مزایای استفاده از نیم تنه اسپرت

ورزش کردن فعالیتی است که برای سلامتی بدن لازم است. اما اگر در حین انجام حرکات ورزشی از پوشش درستی استفاده نشود نه تنها خوب نیست باعث آسیب رسانی بیش تر به بدن نیز می شود.

یکی از اشتباهات رایج در حین تمرینات ورزشی استفاده نکردن از نیم تنه های ورزشی می باشد. در هنگام تحرکات شدید ورزشی به بافت سینه فشار زیادی وارد می شود و استفاده از نیم تنه مانع از افتادگی و فشار بیش تر و آسیب رسانی به سینه ها می شود.

برند های معروف نیم تنه اسپرت

اگر از یک نیم تنه توقع دوام بالا را دارید. باید از کیفیت نیم تنه خود اطمینان پیدا کنید. برند های متفرقه شاید خوب باشد اما کیفیت آن شناخته شده نمی باشد. یکی از راه های خرید محصول با دوام بررسی برند محصول می باشد. در زمینه تولید لباس های ورزشی برند های  calvin klein ،sport ،Ree bok، pink و… جزو برند های محبوب در بین ورزشکاران می باشد.

برندهای معروف نیم تنه اسپرت

برند sport، از برند های معروف نیم تنه در بین ورزشکاران

انواع نیم تنه ورزشی

نیم تنه ورزشی بسته به محیطی که در آن استفاده می شود. به 3 مدل مختلف دسته بندی می شود.

  • کم(ضعیف) : این مدل نیم تنه کاپ دار می باشد که برای حفاظت از سینه ها می باشد. این مدل هیچ گونه فشرده سازی ندارد و برای ورزش های سبک مثل یوگا، پیاده روی آهسته کاربردی است.
  • متوسط: این مدل نیم تنه فشرده کننده و بدون کاپ می باشد و در دسته مدل های متوسط قرار می گیرد و در اندازه ای است که مانع تحرکات سینه شود و بیش تر برای ورزش های سبکی مثل ایروبیک طراحی شده است.
  • زیاد: این مدل نیم تنه مناسب زمانی است که سینه ها نیاز به حمایت زیادی دارند. ورزش هایی که تحرک بالایی دارند و فشار به بافت سینه زیاد است می توان از این نیم تنه استفاده کرد.

نیم تنه ورزشی در زیرپوش

خرید یک نیم تنه خوب، بر کیفیت فعالیت بدنی شما نیز تاثیر گذار است. اکثر خانم های ورزشکار با خرید نیم تنه برای شروع فعالیت ورزشی خودشان انگیزه ایجاد می کنند. یکی از راه های خرید نیم تنه، بدون دردسر و اتلاف وقت سفارش آنلاین می باشد.

سایت زیرپوش امکان خرید انواع نیم تنه اسپرت در رنگ های جذاب با بهترین کیفیت را برای شما فراهم کرده تا با مشاهده و مقایسه محصولات، بهترین تجربه خرید را داشته باشید.