3.200.000 ریال
خرید انواع دامن دو خط زنانه در رنگ های جداب
3.200.000 ریال
خرید انواع دامن دو خط زنانه از فروشگاه اینترنتی زیرپوش
3.200.000 ریال
دامن دو خط زرشکی، یک لباس زیبا و جذاب از جنس کرپ کشی با رنگ زرشکی است. در قسمت پایین

خرید انواع دامن دو خط

دامن دو خط، همان دامن ساده می باشد با دونوار در قسمت پایینی آن. این لباس، جایگزین جذابی است به جای شلوار های جذب و چسبان. اکثر دختر خانم هایی که به دنبال تغییر سبک و استایل خود هستند از این پارچه جذاب برای شرکت در مهمانی ها و دورهمی های خود استفاده می کنند.

دامن هر چقدر ساده تر باشد امکان ست کردن و زیبایی آن بیش تر می باشد. اما گاهی افراد تمایل دارند که از سادگی لباس خود کم کنند و کمی طرح به پوشش خود اضافه کنند. این مدل دامن، دارای طرح دو خط بسیار ظریفی می باشد.

دامن دو خط چیست

دامن دو خط، دامن ساده با دو خط ظریف

کاربرد دامن دو خط

این مدل دامن، تفاوت چندانی با مدل های ساده ندارد. هر دو نمونه مناسب مهمانی ها و دورهمی های دوستانه می باشند.

اما این نکته قابل ذکر است که طرح دو خط در بخش پایین دامن، بر روی دامن های کوتاه کلوش زده می شود. نوار ساده، روی اکثر مدل های تنگ و چسبان کاربردی نمی باشد. در دامن های با اندازه قد بلند هم استفاده نوار جلوه ای ندارد. و تنها برای دامن های کوتاه قابلیت قرار دادن نوار وجود دارد.

جنس پارچه

دامن، از آن مدل لباس ها می باشد که دست خیاط را برای استفاده از انواع پارچه باز می گذارد. پارچه های کتان، لی، چرم و … در دوخت پارچه های مختلف به کار می رود. اما نمونه دو خط به خاطر طراحی و فرم آزادی که دارد. امکان دوخت آن با هر نوع پارچه ای وجود ندارد. پارچه ای که برای این مدل به کار می رود جنس کرپ مازراتی می باشد. که به نسبت پارچه های دیگر خوش دوخت تر می باشد.

جنس پارچه دامن دو خط

جنس پارچه دامن کرپ مازراتی

انواع دامن دو خط در زیرپوش

این نوع دامن، انتخاب همه ی خانم ها نمی باشد و اکثر استفاده این دامن در بین گروه سنی جوان و دختر خانم های تینیجر می باشد. پیدا کردن رنگ و مدل این دامن در مغازه ها و فروشگاه ها نیاز به صرف وقت و زمان زیادی دارد.

همچنین به خاطر طرفداران محدودی که دارد در همه جا امکان پیدا کردن آن وجود ندارد. زیرپوش امکان خرید انواع دامن دو خط در رنگ های متفاوت و جذاب با قیمت مناسب را برای شما فراهم کرده است و با مشاهده محصولات متنوع در این صفحه، امکان ثبت سفارش را خواهید داشت.