3.200.000 ریال
خرید انواع دامن ساده از فروشگاه اینترنتی زیرپوش
3.200.000 ریال
دامن ساده مشکی، یک آیتم ضروری برای کمد هر خانم شیک پوش و جذابی است که به ظاهر خود اهمیت

خرید انواع دامن ساده

برای متفاوت شدن استایل خود دامن بپوشید. دامن پارچه ای است یک سره که دور تا دور کمر و پاها را پوشش می دهد. اگر از آن دسته خانم ها هستید که همیشه در هر موقعیت و شرایطی از شلوار استفاده می کنید. این پارچه ساده، جایگزین مناسبی برای شما می باشد.

هر نوع تیپ بدنی که دارید، نگران نباشید این مدل به کار شما می آید. ست کردن این پارچه ساده با هر نوع لباس و طرحی امکان پذیر است.

دامن ساده چیست

دامن ساده، پوششی برای ران پا

کاربرد های دامن ساده

وجود دامن، در کمد هر خانمی ضروری است. حتی اگر سالی یک بار ممکن است به آن نیاز پیدا کنید. این پارچه خوش دوخت را امتحان کنید.

این پارچه، لباسی است که همیشه پوشیده نمی شود. اما در مکان ها و شرایط مختلف کاربردی می باشد.

  • زمانی که اتفاقی به یک دورهمی دخترانه دعوت می شوید. در لحظه، پیدا کردن یک لباس مناسب مهمانی کار آسانی نمی باشد. خیلی از اوقات یک تیشرت و شلوار کار شما را راه می اندازد. اما اگر به دنبال متفاوت تر شدن هستید از دامن بیش تر استفاده کنید.
  • این پارچه، همیشه برای شرکت در مهمانی ها نیست . بلکه جایگزین مناسبی برای شلوار های تنگ و چسبان می باشد. زمانی که کل روز شلوار جذب به پا داشته اید و به دنبال راحتی هستید. وجود یک پارچه ساده به کار شما می آید.
  • پوشیدن مداوم شلوار، باعث فشار و ایجاد عفونت در بخش های حساس بدن می شود. اکثر افراد پوشیدن شلوار را ترجیح می دهند چون دست و پا گیر نمی باشد. اما برای جلوگیری از ایجاد عفونت و قارچ بهتر است گاهی از این پارچه های آزاد استفاده کنید.
کاربرد های دامن ساده

کاربرد دامن ساده برای راحتی در خانه

انواع دامن

  • ماکسی

بلند ترین اندازه، در بین مدل های مختلف، مدل ماکسی می باشد. این مدل خیلی کم برای مهمانی های خانم ها استفاه می شود. و اکثر خانم هایی که می خواهند در مراسمات و مهمانی ها پوشیده باشند از مدل های ماکسی استفاده می کنند.

  • میدی

میدی، بلند تر از دامن زیر زانو می باشد. و تقریبا نیم بیش تری از پاها پوشیده می باشد. و تنها ساق پاها نمایش داده می شود.

  •  زیر زانو

دامن زیر زانو، قابلیت و کاربرد کاملا متفاوتی با مدل های کوتاه تر دارد. این نوع تا زیر زانو می آید. و می توان گفت از پراستفاده ترین مدل ها در بین خانم ها می باشد.

  •  بالا زانو

دامن بالا زانو، دقیقا تا بالای زانو قرار می گیرد. این مدل به نسبت نمونه های دیگر اندازه مناسب تری دارد. و برخی از خانم ها که ترجیح می دهند پاهای خود را بیش تر بپوشانند از این مدل استفاده می کنند.

  • مینی

بعد از دامن میکرو مینی،مدل مینی اندازه ی قدی بلند تری دارد. اندازه این مدل تا روی ران می آید. مینی هم مثل نمونه قبلی اندازه چندان بلندی ندارد و نهایتا در دورهمی های کاملا دوستانه مورد استفاده قرار بگیرد.

دامن مینی

دامن مینی، تا اندازه ی ران

  •  میکرو مینی

کوتاه ترین نوع دامن، که می توانید پیدا کنید میکرو مینی می باشد. این مدل اکثرا جذب می باشد و به خاطر اندازه ی قدی که دارد طرفدار زیادی در بین خانم ها ندارد.

دامن ساده در زیرپوش

دامن، از آن دسته لباس ها است که استایل افراد را به کل تغییر می دهد. اما استفاده از مدل مناسب در زیبایی پوشش افراد اثر گذار است. پیدا کردن نمونه ای که برای شما مطلوب باشد کار زمان بری می باشد.

اگر می خواهید انواع مدل ها را یک جا بررسی کرده و خریداری کنید. خرید آنلاین را انتخاب کنید. زیرپوش امکان خرید انواع دامن های ساده در رنگ بندی های زیبا را برای شما فراهم کرده و با مشاهده محصولات و مقایسه آنها امکان ثبت سفارش را خواهید داشت.