2.200.000 ریال
فیشنت ساده از جوراب شلواری های بسیار جذاب و پرطرفدار می باشد. جوراب شلواری تور ماهی شامل دو طرح ریز
270.000 ریال1.720.000 ریال

فیشنت پا

فیشنت پا یا همان جوراب شلواری تور ماهی، نوعی لباس زیر است که پوشیدن آن بیش تر در آمریکا و کشور های کره ای رواج دارد. این جوراب شلواری به دلیل جذابیت و بدن نما بودن در بین دختر خانم های جوان طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و در دسته ی لباس زیر های محبوب قرار گرفته است.

فیشنت پا

فیشنت پا از محبوب ترین جوراب شلواری ها

انواع فیشنت

فیش نت، تور های درشت و ریزی است که بیش تر در جوراب شلواری ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع جوراب کوتاه و دستکش آن نیز برای استایل های خاص کاربرد دارد. این مدل جوراب شلواری ها بیش تر برای تیپ های اسپرت استفاده می شود و مناسب مجالس و مراسم های رسمی نیست. فیشنت پا با دامن یکی از استایل های زیبا و پرطرفدار در بین خانم ها می باشد.

جوراب شلواری زنبوری در واقع یک نوع جوراب شلواری طرح دار می باشد و مثل جوراب های دیگر تمام بخش های پا را پوشش می دهد. با این حال پوشش آن کاملا فانتزی و بدن نما می باشد. چون فیش نت، جوراب شلواری است که فرم توری دارد و مناسب پوشش دادن پاها و گرما نیست برای کسانی که به دنبال استایل زیبا می باشند انتخاب بهتری می باشد. فیشنت در دو نوع ساده و نگین دار دارد. مدل نگین دار آن فانتزی تر است و بیش تر برای دورهمی ها مناسب است. فیشنت ساده در کشور های غربی برای استفاده روزانه با دامن و شلوارک نیز استفاده می شود.

انواع فیشنت

فیشنت پا، از انواع مدل های فیشنت

خرید فیشنت از زیرپوش

فیش نت، از جوراب شلواری های پرکاربرد در دورهمی ها است که دارای رنگ بندی مختلف قرمز، سفید، مشکی و کرم می باشد. هر کدام از این مدل ها با یک استایل خاص قابلیت ست شدن دارد.

در بین تنوع مدل ها، پیدا کردن مدل دلخواه کار دشواری می باشد. یکی از راه های پیشنهادی برای پیدا کردن مدل دلخواه شما خرید اینترنتی فیش نت می باشد.

زیرپوش، قیمت انواع مختلف فیشنت پا با بهترین کیفیت را در مدل های فیشنت پا ریز و فیشنت پا درشت را برای خانم های جوان و خوش ذوقی که می خواهند متفاوت دیده شوند قرار داده است و با مراجعه به صفحه هر مدل دلخواه خود، امکان سفارش را خواهید داشت.