1.990.000 ریال
جوراب شلواری رنگی، محصولی فوق العاده برای خانم ها و دختران جوان است و دارای رنگ بندی متنوع و جذاب

خرید انواع جوراب شلواری

جوراب شلواری، تقریبا مثل ساپورت عمل می کند اما کف پا را هم پوشش می دهد و کمتر از بقیه مدل های جوراب استفاده روزانه دارد. برخلاف جوراب بالا زانو که مناسب تیپ های اسپرت و گاهی ورزشی است این مدل، بیش تر برای مهمانی و استایل مجلسی به کار می رود.

مزایای پوشیدن جوراب شلواری

اکثر خانم ها برای شرکت در مجالس و مهمانی ها برای اینکه پاهای صاف و یک دستی داشته باشند از این مدل استفاده می کنند. همچنین برای کسانی که می خواهند نقص ها، سلولیت، کبودی، چروک و حتی ترک های پوستی خود را بپوشانند بسیار کاربردی است.

جوراب شلواری در کمد لباس هر خانومی لازم است؛ چون در تمام فصول کاربردی و مورد استفاده است. در فصل سرد برای اینکه بوت های بلند، زیباتر دیده شوند استفاده از جوراب مشکی با استایل جذاب زمستانی بهترین انتخاب می باشد. در فصل های دیگر نیز جوراب شلواری با پیراهن های کوتاه مورد استفاده می باشد.

پرطرفدار ترین رنگ جوراب شلواری

این جوراب ها دارای رنگ بندی های مختلفی هستند که با هر مدل لباسی قابلیت ست کردنشان وجود دارد. اما در بین رنگ های مختلف، رنگ های مشکی و کرم از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند

این رنگ ها با هر نوع لباسی هماهنگ هستند و رنگ های خنثی به حساب می آیند. برای پوشیدن جوراب رنگی باید رنگ های به کار رفته در استایل خود را حتما در نظر بگیرید.

انواع مدل ها

این مدل جوراب به چند مدل ساده، فیشنت، گیپور و بافت تقسیم می شود.

  • ساده، از پر فروش ترین مدل ها می باشد که به دلیل سادگی و زیبایی که دارد با انواع دامن و پیراهن های مجلسی استفاده می شود.
  • فیشنت، یا همان تور ماهی، از مدل هایی به حساب می آید که تنها جنبه زیبایی دارد و در واقع پا را پوشش نمی دهد و در موارد بسیار خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
  • گیپور، این مدل جوراب طرح دار می باشد و کاربرد مجلسی دارد.
  • بافت، که از کاموای نازک بافته شده است و در فصل زمستان برای گرم نگه داشتن پاها طرفدار زیادی دارد.

در کشور های اروپایی اکثر خانم ها از جوراب شلواری های رنگی برای استایل خیابانی خود استفاده می کنند. در کشور های آسیایی استفاده کمتری دارد و بیش تر در مهمانی ها و دورهمی ها کاربردی است.

اکثر جوراب شلواری ها جنس نایلونی دارند و چون درآن از اسپندکس استفاده شده به آن خاصیت ارتجاعی داده است و به همین علت فری سایز می باشند.

انواع جوراب شلواری در زیرپوش

زیرپوش انواع جوراب شلواری های رنگی با قیمت های مناسب را در دسته بندی های مختلف برای شما قرار داده است. با مشاهده محصولات و رنگ بندی آنها، می توانید سفارش خود را ثبت کرده و خرید خود را انجام دهید.