نمایش 1–12 از 39 نتیجه

690.000 ریال
خرید انواع جوراب نیم ساق زنانه از فروشگاه اینترنتی زیرپوش
690.000 ریال
جوراب زنانه نیم ساق شاین با بافت تمیز و الیاف نرم و لطیف از جوراب های پرطرفدار است. جوراب زنانه
690.000 ریال
جوراب زنانه نیم ساق لنگه به لنگه، محصولی فوق العاده برای دختران و خانم های جوانی که می خواهند استایلی
790.000 ریال
جوراب زنانه نیم ساق بافت نپدار، یک جوراب شیک و فوق العاده برای ایجاد یک استایل جذاب و ترندی در

خرید انواع جوراب نیم ساق زنانه

جوراب نیم ساق زنانه، به جورابی گفته می شود که از جوراب های مچی بلند تر و از جوراب های زیر زانو کوتاه تر است. این نوع جوراب ساق پا را به طور کامل می پوشاند و بیش ترین کاربرد را در بوت ها و نیم بوت های زمستانی دارند.

با استفاده از جوراب های نیم ساق هم بخش های بیش تری از پا داخل جوراب می باشد و گرما ایجاد می شود، هم پا در تماس مستقیم با کفش قرار نمی گیرد.

کاربرد جوراب نیم ساق

بهترین جوراب برای هر کفش، جورابی است که مانع تماس کفش با پا ها بشود. پا در تماس با کفش آسیب میبند و احتمال تاول زدن و زخم برای پاها وجود دارد. پس برای کفش هایی که ساق دار هستند، جوراب های نیم ساق بهترین انتخاب می باشند. در فصل های سرد سال، پا بخشی از بدن است که سرما را به سرعت جذب می کند. پوشاندن پا با جوراب مناسب بهترین راهکار برای گرم نگه داشتن بدن می باشد.

جوراب نیم ساق، چون ساق پا را به طور کامل پوشش می دهد از نفوذ سرما جلوگیری می کند و مناسب بوت های زمستانی است. کاربرد دیگر جوراب نیم ساق برای خانم های ورزشکار و کفش های ورزشی می باشد. اکثر آسیب های ورزشی در قسمت مچ پا می باشد استفاده از جوراب نیم ساق از  آسیب های احتمالی در قسمت مچ پا پیشگیری می کند.

انواع جوراب نیم ساق زنانه در زیرپوش

اگر از آن دسته افراد هستید که تنوع رنگی را دوست دارید، جوراب نیم ساق با طرح های مختلف فانتزی و رنگی بهترین گزینه می باشد. جوراب های نیم ساق لنگه به لنگه فانتزی و رنگی امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. افرادی که استایل  هنری دارند، روحیات خود را در پوشش خود به زیبایی نشان می دهند و بیش تر از جوراب نیم ساق فانتزی در استایل خودشان استفاده می کنند.

زیرپوش امکان خرید جوراب نیم ساق زنانه با طرح های نامحدود را برای شما فراهم کرده است. با مشاهده محصولات و ویژگی های آنها امکان ثبت سفارش را خواهید داشت.